Wyszukaj po ID produktu

Folie ochronne do Garmin

( ilość produktów: 4 )

Folie na zegarki Garmin dostępne w sklepie 4GSM to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą chronić swoje urządzenia przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Są one dostępne dla różnych modeli zegarków Garmin, w tym Forerunner 235, Venu, Vivoactive 4S i Vivoactive 3. Sprawdź całą nasz ofertę i wybierz odpowiednią ofertę!

Folie na Garmin

Folie na Garmin są łatwe do nałożenia i zapewniają doskonałą ochronę dla ekranu zegarka, nie wpływając na jego funkcjonalność. Są one wykonane z materiałów wysokiej jakości, które są odporne na zarysowania i inne uszkodzenia, co zapewnia długotrwałą ochronę dla Twojego zegarka.

Niektóre z tych folii, takie jak te od 3MK, są specjalnie zaprojektowane do pełnego pokrycia ekranu, zapewniając ochronę nie tylko dla płaskiej części ekranu, ale również dla jego zakrzywionych krawędzi. To sprawia, że są one idealne dla zegarków z zakrzywionymi ekranami, takimi jak Garmin Vivoactive 4S.

Wszystkie folie na smartwatch dostępne w sklepie 4GSM są transparentne, co oznacza, że nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Są one również bardzo cienkie, więc nie wpływają na dotyk i obsługę zegarka.

    pixel