Wyszukaj po ID produktu

Folie ochronne do Oppo SmartWatch

( ilość produktów: 2 )

W sklepie 4GSM oferujemy szeroki wybór folii ochronnych dla smartwatchy Oppo, które są niezbędne do ochrony ekranu zegarka przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Dostępne są folie dla różnych modeli, w tym Oppo Watch 2 o rozmiarach 42mm i 46mm. Poznaj całą naszą ofertę i wybierz odpowiednie produkty dla Twojego Smartwatcha!

Folie do Oppo Watch

Folie ochronne dla Oppo Watch 2 42mm są dostępne w sklepie 4GSM. Te folie są zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do ekranu zegarka, zapewniając optymalną ochronę bez wpływu na funkcjonalność dotyku.

Podobnie, dla modelu Oppo Watch 2 46mm, sklep oferuje folie ochronne, które są łatwe do nałożenia i zapewniają pełną ochronę ekranu. Te folie są wytrzymałe i odporne na zarysowania, co pomaga utrzymać ekran zegarka w nienaruszonym stanie przez dłuższy czas.

Wszystkie folie do Oppo Watch dostępne w sklepie 4GSM są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają doskonałą ochronę i długotrwałość. Niezależnie od modelu zegarka Oppo, który posiadasz, możesz znaleźć odpowiednią folię ochronną, która spełni Twoje potrzeby.

    pixel