Wyszukaj po ID produktu

Inne paski i bransolety do SmartWatchy

( ilość produktów: 1 )

Paski i bransolety do Smartwatchy są niezbędnym dodatkiem, który pozwala na personalizację urządzenia i dostosowanie go do własnych preferencji. W sklepie 4GSM znajdziesz szeroki wybór pasków i bransolet, kompatybilnych z różnymi modelami zegarków. Poznaj całą naszą ofertę i wybierz najlepsze paski i bransolety do Twojego Smartwatcha!

Paski i bransolety do Smartwath

Paski do smartwatchy w sklepie 4GSM są dostępne w różnych rozmiarach, na przykład 20 mm lub 22 mm, co pozwala na idealne dopasowanie do konkretnego modelu zegarka. W ofercie znajdują się paski od różnych producentów, w tym PURO ICON Multibrand Wristband, które są uniwersalne i pasują do wielu modeli smartwatchy.

Paski i bransolety do smartwatchy są dostępne w różnych kolorach, takich jak czarny czy piaskowy róż, co pozwala na dopasowanie ich do stylu użytkownika. Niektóre są dostępne w różnych rozmiarach, takich jak S, M i L, co pozwala na idealne dopasowanie do nadgarstka. Są łatwe do wymiany, co pozwala na szybką zmianę wyglądu zegarka w zależności od okazji czy nastroju. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i komfortowe w noszeniu.

    pixel