Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do SmartWatch Samsung

( ilość produktów: 25 )

Nowoczesne smartwatche są doskonałym dodatkiem do smartfonów, dlatego są również bardzo kosztowne i zaawansowane technicznie. Szczególnie interesujące w ich budowie są niewielkie wyświetlacze o bardzo dużej rozdzielczości, które wyświetlają szczegółowy i pełen detali obraz, który zadziwia swoją ostrością. Tym samym zawsze należy go zabezpieczać przed zniszczeniem. Szkło hartowane na smartwatch Samsung zapewnia ochronę ekranu przed zarysowaniem, stłuczeniem lub innymi niespodziankami, które zawsze zwiastują duże i zarazem kosztowne problemy związane z jego wymianą. Co więcej, jeśli jednak szkło ulegnie uszkodzeniu np. wskutek kontaktu z twardą powierzchnią, łatwo je wymienić na nowe, gdyż odkleja się od powierzchni wyświetlacza bez jakichkolwiek pozostałości po kleju. Sprawdź koniecznie wszystkie szkła hartowane Galaxy Watch i zamów już dziś model odpowiedni do swojego zegarka. Zapewniamy szybką wysyłkę i bezpieczne pakowanie, a także najniższą cenę akcesoriów na rynku.

Dlaczego warto mieć szkło hartowane na Galaxy Watch?

Szkło hartowane na smartwatch zapewnia ochronę przed większością bardzo kosztownych uszkodzeń najdroższego podzespołu każdego elektronicznego zegarka. Warto zacząć od materiału. Szkło hartowane ma twardość sklasyfikowaną jako 9H w 10-stopniowej skali twardości Mohsa, tym samym jedynym materiałem, który jest w stanie pozostawić na nim ślad przy typowym użytkowaniu, jest diament lub kwarc. Dzięki temu szkło hartowane Galaxy Watch chroni przed zarysowaniami, zarówno tymi głębszymi oraz płytszymi, jak i w pewnym stopniu także przed stłuczeniem. Szkło hartowane, dzięki dużej twardości działa także jako bufor bezpieczeństwa i absorbuje całą energię powstałą wskutek uderzenia, bez przekazywania jej na wyświetlacz umieszczony pod spodem.

Szkło hartowane na smartwatch, a jakość wykonania

W przypadku tych akcesoriów bardzo wiele zależy od jakości ich wykonania. Modele dostępne w sklepie 4GSM pochodzą wyłącznie od znanych i cenionych producentów, którzy słyną z produkcji wytrzymałych akcesoriów GSM, w tym także szkieł hartowanych. Dzięki temu szkła są idealnie dopasowane do danego modelu smartwatcha, nie powiększają jego wymiarów zewnętrznych, a przy tym nie odznaczają się na powierzchni zegarka po naklejeniu. Co więcej, szkło hartowane ma bardzo gładką powierzchnię, dzięki czemu nie stanowi oporu dla palca i poprawia radość z użytkowania danego modelu smartwatcha.

Szkło hartowane Galaxy Watch nie zmienia jakości wyświetlanego obrazu. Pierwsze modele folii zabezpieczających były na tym polu znacznie gorsze. Obraz stawał się bardziej rozmyty i pokryty niewielką mgiełką, przez którą wiele osób zrezygnowało z użytkowania tego typu akcesorium. Szkła hartowana na smartwatche są teraz w pełni przejrzyste i w żaden sposób nie wpływają na kolorystykę, poziom detali, jasność czy ostrość obrazu wyświetlanego przez ekran. Co więcej, sztywność ułatwia perfekcyjne naklejenie szkła na powierzchnię ekranu, bez jakichkolwiek bąbelków powietrza. Zapraszamy już dziś do zakupu nowego szkła hartowanego na smartwatche firmy Samsung. Zapewniamy szybką wysyłkę i najniższe ceny akcesoriów GSM w kraju.

    pixel