Wyszukaj po ID produktu

Etui na tablet Oppo

( ilość produktów: 2 )

Etui do tabletów Oppo dostępne w sklepie 4GSM to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ochrony dla swojego urządzenia. Są one wykonane z różnych materiałów, które zapewniają nie tylko ochronę, ale także styl i wygodę użytkowania. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz odpowiedni produkt dla siebie!

Etui do tabletów Oppo

Etui do tabletów Oppo to akcesoria, w które warto wyposażyć swoje urządzenie. Na przykład, etui Slim Case dla Oppo Pad 11'' to elastyczne pokrowce wykonane z silikonu. Są one przezroczyste, co pozwala na podkreślenie oryginalnego wyglądu urządzenia, jednocześnie zapewniając ochronę przed uszkodzeniami. Etui te są wykonane z materiału TPU wysokiej jakości, który jest zarówno trwały, jak i elastyczny. Mają podwyższone krawędzie, które zapewniają dodatkową ochronę dla ekranu i kamery.

Innym dostępnym produktem jest etui Dux Ducis Domo dla Oppo Pad Air. To eleganckie etui typu smart cover ma inteligentną klapkę i funkcję Smart Sleep. Jest wykonane z materiałów PU i PC, które zapewniają solidną ochronę dla tabletu. Etui to ma również funkcję podstawki, która umożliwia wygodne korzystanie z tabletu na płaskiej powierzchni. Dodatkowo, etui to ma funkcję automatycznego wybudzania, która "budzi" urządzenie, gdy podniesiemy klapkę.

Wszystkie etui do tabletów Oppo dostępne w sklepie 4GSM są precyzyjnie dopasowane do konkretnych modeli, co zapewnia idealne dopasowanie i łatwy dostęp do wszystkich portów i przycisków.

    pixel