Wyszukaj po ID produktu

Etui na tablet Realme

( ilość produktów: 4 )

Etui do tabletów Realme dostępne w sklepie 4GSM to produkty, które zapewniają ochronę urządzenia, jednocześnie podkreślając jego estetykę. Możesz wybrać wiele kolorów i wzorów, według własnych potrzeb. Są dostępne dla różnych modeli tabletów Realme, takich jak Pad 10.4 i Pad Mini 8.7. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz najlepszy case do tabletu Realme!

Etui do tabletów Realme

W sklepie 4GSM kupisz etui do tabletów Realme. Etui dla modelu Pad 10.4 są elastyczne i wykonane z silikonu, co zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i przezroczystym, co pozwala na wybór etui dopasowanego do indywidualnych preferencji.

Podobnie, dla modelu Pad Mini 8.7, sklep 4GSM oferuje elastyczne etui silikonowe, które są dostępne w kolorach czarnym i przezroczystym. Dodatkowo, dla tego modelu dostępne jest również szkło hartowane marki Hofi, które zapewnia dodatkową ochronę ekranu tabletu.

Wszystkie etui są łatwe do założenia i zdjęcia, a ich precyzyjne wycięcia zapewniają łatwy dostęp do wszystkich portów i przycisków tabletu. Dzięki temu, etui nie tylko chronią tablet, ale również ułatwiają jego codzienne użytkowanie.

    pixel