Wyszukaj po ID produktu

Folie ochronne na tablety

( ilość produktów: 31 )

Tablety to duże urządzenia, w których praktycznie całą przednią część zajmuje wyświetlacz. Duży, czytelny i bardzo szczegółowy ekran jest główną zaletą, dla której większość osób decyduje się na jego zakup. Wiąże się z tym wiele plusów, np. łatwość czytania tekstu czy zdecydowanie przyjemniejsza konsumpcja multimedialnych treści, lecz także jeden, bardzo duży minus – wytrzymałość. Siłą rzeczy wyświetlacze są podatne na uszkodzenia, które mogą powstać nawet wskutek upadku czy uderzenia tabletem frontem o kant stołu. Aby to zmienić, stosuje się folie ochronne. Tablet dzięki temu zyskuje wyjątkową ochronę. Wszystkie folie w sklepie 4GSM są doskonale dopasowane do danego modelu urządzenia i zapewniają mu wysoki poziom ochrony. Precyzyjne docięcie i praktycznie stuprocentowo przejrzysty materiał powoduje, że folia nie zmienia wyglądu urządzenia z zewnątrz i nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu. Ponadto folie ułatwiają zachowanie wzorowego stanu urządzenia przez cały okres jego użytkowania, a dzięki możliwości szybkiego ściągnięcia można ją w razie potrzeby w każdej chwili wymienić na nową. Dzięki temu po kilku latach sprzedając tablet można uzyskać z tego tytułu znacznie wyższą kwotę. Zobacz koniecznie całą ofertę folii ochronnych do tabletów.

Folia ochronna na tablet - rodzaje i właściwości

Folie ochronne na tablety mają przede wszystkim chronić wyświetlacz przed powstawaniem zarysowań i ułatwiać poślizg palca po jego powierzchni. W sklepie 4GSM można znaleźć zarówno tradycyjne folie o przezroczystej i błyszczącej powierzchni, jak i modele matowe, które redukują ilość odcisków palców i ułatwiają odczytywanie informacji wyświetlanych na ekranie także w warunkach mocnego oświetlenia. Zaletą wszystkich folii jest wysoka jakość transmisji barw i doskonała przejrzystość, a także łatwość aplikacji – bez zagięć i bąbelków powietrza. Wszystkie są także bardzo dobrze docięte, co jest ich dużym plusem. Wielu nabywców nieoryginalnych folii ochronnych na tablet z pewnością spotkało się z niedopasowaniem folii do wyświetlacza, co w praktyce skutkowało nieatrakcyjnym efektem. Folia mogła wystawać poza obrys lub jeszcze gorzej – nie chroniła ekranu w całości.

Przed czym chronią folie ochronne na tablet?

Położenie tabletu frontem w dół bywa zgubne w skutkach, gdyż waga tego urządzenia w połączeniu z ogromnym wyświetlaczem powoduje, że zdecydowanie łatwiej go uszkodzić, niż ekran w smartfonie. Tablety mogą mieć wyświetlacze o przekątnej wynoszącej nawet 13 cali! Folie ochronne do tabletów pomagają w zachowaniu wzorowej jakości wyświetlacza, chroniąc go przed płytkimi mikrorysami, które powstają nawet podczas kontaktu powierzchni ekranu z palcem. Nie zabezpieczają jednak przed głębokimi rysami lub stłuczeniem. Za to są bardzo cienkie, nie zmieniają wyglądu wyświetlanego obrazu i nie wywołują żadnych przekłamań. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze folie ochronne na tablet, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, znanych na całym świecie. Zamów już dziś i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz najlepszej ceny na rynku.

    pixel