Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane do tabletów Samsung

( ilość produktów: 50 )

Nowoczesne technologie w urządzeniach, takich jak tablety oferują coraz to lepsze rozwiązania. Procesy są wydajniejsze, baterie nie wymagają częstego ładowania, a aparaty gwarantują coraz wyższą jakość wykonywanych zdjęć. Jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna - wyświetlacze wciąż są bardzo podatne na uszkodzenia. I nie mamy tu na myśli wyłącznie niewielkich rys czy odprysków, ale przede wszystkim uszkodzeń, które mogą powstać w skutek upadku z dużej wysokości, czyli pęknięcia lub stłuczenia. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu, dlatego już na etapie kupna tabletu warto rozważyć zakup dodatkowej ochrony ekranu. W sklepie 4GSM mamy w propozycjach kilka rozwiązań, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Jedną z nich są szkła hartowane Samsung, skierowane do flagowych modeli tabletów tej marki. Jeśli pragniesz cieszyć się swoim tabletem jak najdłużej, a wartość sprzętu nie spadła, wybierz szkło hartowane do tabletów Samsung z prezentowanej oferty. Gwarantujemy, że wybierając szkło dopasowane do Twojego urządzenia, będzie Ci ono służyło przez cały okres użytkowania.

Szkła hartowane Samsung - najlepsza ochrona dla Twojego tabletu!

Szkło hartowane to jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających ekran tabletów przed małoestetycznymi rysami, odpryskami czy pęknięciami. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego sklepu 4GSM. Proponowane przez nas modele skierowane są do najpopularniejszych tabletów marki Samsung. Cechą charakterystyczną naszych szkieł jest skala twardości, określona na poziomie 9h w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że proponowane szkło jest odporne na zarysowania, nawet w przypadku kontaktu z ostrymi przedmiotami, takimi jak nóż czy klucze.

Dostępne w tej ofercie szkła hartowane na tablety Samsung chronią ekran nie tylko przed drobnymi rysami i odpryskami spowodowanymi codziennym użytkowaniem, ale także przed poważniejszymi uszkodzeniami, takimi jak stłuczenie lub pęknięcie. Mowa tu przede wszystkim o doskonale przemyślanej budowie szkła, która w połączeniu z najwyższej jakości materiałami doskonale amortyzuje upadek z dużej wysokości, rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury. Dzięki temu masz gwarancję, że nawet podczas mocnego uderzenia o twardą powierzchnię ekran w tablecie nie ulegnie zniszczeniu.

Zalety szkieł hartowanych na tablety Samsung

Niewątpliwą zaletą płynącą ze stosowania szkieł hartowanych w tabletach Samsung jest doskonała ochrona ekranu. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj grubość proponowanych przez nas szkieł, która mieści się w przedziale od 0,20 do 0,26 mm, w zależności od wybranego modelu. Wszystkie oferowane model powstały z wysokiej jakości przetworzonego i wzmocnionego szkła hartowanego. Dzięki temu szkła Samsung są niezwykle lekkie, elastyczne i przede wszystkim wytrzymałe, natomiast frezowane krawędzie 2,5D dokładnie pokrywają cały front tabletu łącznie z ramkami.

Szkła hartowane z prezentowanej oferty charakteryzują się także idealnym dopasowaniem do konkretnego modelu tableta. Mowa tu przede wszystkim o perfekcyjnie wykonanych wycięciach na aparat, lampę błyskową, głośniki oraz inne złącza. Krystaliczna przejrzystość szkła w żaden sposób nie zaburza efektu wyświetlanych barw oraz nie wpływa na czułość dotyku. Montaż szkła hartowanego Samsung jest niezwykle prosty i można go wykonać samodzielnie. Wszystkie niezbędne akcesoria otrzymasz w zestawie.

    pixel