Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Motorola Moto G9 Play

( ilość produktów: 4 )

Witaj w 4GSM! Zapewne trafiłeś do naszego sklepu w poszukiwaniu ochrony Twojego smartfonu. Posiadamy akcesoria służące zabezpieczeniu zarówno całego telefonu, jak i poszczególnych części. Zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na szkła hartowane i folie Motorola G9 Play. W Naszym sklepie dostępne jest szkło chroniące cały ekran Moto G9 Play, jak i ochrona na obiektyw aparatu. Znajdziesz także szkła hybrydowe - FlexibleGlass.
Gwarantujemy, że szkła hartowane i folie Motorola G9 Play to produkty wysokiej klasy. Świetnie przylegają do powierzchni wyświetlacza, pozostając bez wpływu na funkcje dotykowe. Zapewnia najwyższy poziom wytrzymałości, uzyskujący nawet 9H, w 10-stopniowej skali. Wiele wariantów szkieł hartowanych i folii Motorola G9 Play zostało wzbogaconych powłoką oleofobową, ułatwiającą zachowanie czystego ekranu. Niezaprzeczalnym atutem Naszych produktów jest atrakcyjna cena. Przekonaj się sam i poznaj całą ofertę - szkieł hartowanych i folii Motorola G9 Play!

Funkcjonalność i ochrona ekranu Moto G9 - szkła hartowane i folie Motorola G9 Play

Naklejenie szkła hartowanego lub folii Motorola G9 Play to nie najtrudniejsza czynność, ale wymaga precyzji. Nie obawiaj się - jesteś w stanie zrobić to sam. Nie jest konieczna wizyta w serwisie. A pamiętaj, że jeżeli nie zadbasz o ochronę wyświetlacza, to prędzej, czy później coś się wydarzy. Nie jest to zła wróżba, ale każdemu z nas zdarzają się wypadki. Telefon wysuwa się z ręki i upada. Spada z biurka (wiadomo-sam!). Ląduje w torbie lub plecaku pełnym innych, często ostrych przedmiotów. W codziennym życiu nietrudno o zarysowanie i zabrudzenie ekranu. Gorzej, jeżeli po upadku pozostanie ślad w postaci pękniętego lub niesprawnego wyświetlacza. Zadbaj o bezpieczeństwo ekranu Twojego smartfonu i kup szkła hartowane i folie Motorola G9 Play! Pamiętaj o pełnej ochronie telefonu i do szkła lub folii dołącz etui Motorola G9 Play.

Jak naklejać szkła hartowane i folie Motorola G9 Play?

Montaż szkła z pozoru wydaje się być banalną czynnością. Kiedy po raz pierwszy przyklejasz szkło hartowane lub folię Motorola G9 Play, przekonujesz się, że to nie takie łatwe. Okazuje się, że szkło ułożyło się nierówno, powstają pęcherzyki powietrza lub nie oczyściłeś dokładnie ekranu. Oczywiście możesz ponowić tę próbę, ale wiedz, że klej nie będzie już tak idealnie łączył powierzchni. Zatem konieczna jest precyzja.

Jak przygotować telefon do przyklejenia szkła hartowanego Motorola G9 Play?

Przede wszystkim znajdź miejsce, które nie będzie zakurzone. Nie polecamy zatem garażu czy piwnicy. Idealnym rozwiązaniem może być łazienka. Wytworzenie sporej ilości pary wodnej np. po kąpieli posłuży Ci niemal za odkurzacz. Para pochłonie znajdujące się w powietrzu pyłki i kurz. Dzięki temu nie osadzi się on na ekranie lub szkle hartowanym Motorola G9 Play.

Wykąpany? Zatem, co dalej - Jak nakleić szkło hartowane Motorola G9 Play?

Do zestawu instalacyjnego Szkło Hartowane Motorola G9 Play FlexibleGlass dołączone są ściereczki. Najpierw nasączoną wytrzyj dokładnie ekran. Następnie powtórz tę czynność suchą tkaniną. W międzyczasie dbaj o to, by nie pozostawić na wyświetlaczu odcisków palców ani włosów. Odklej połowę folii chroniącą część szkła z klejem. Dopasuj szkło hartowane Motorola G9 Play do powierzchni telefonu. Za punkt odniesienia możesz przyjąć aparat. Będziesz miał pewność, że szkło ochronne nie zakryje obiektywu. Odklej pozostałą część folii, przyklej całe szkło do powierzchni ekranu. Pozbądź się pęcherzyków powietrza i gotowe!

 

    pixel