Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Nothing Phone

( ilość produktów: 1 )

Szkła hartowane i folie do Nothing Phone zapewnią wyświetlaczowi Twojego telefonu pełną ochronę. Gwarantują zabezpieczenie przed zarysowaniem, stłuczeniem szybki, osiadaniem kurzu i zostawianiem tłustych odcisków palców. Szkła dostępne w naszym sklepie 4GSM są całkowicie przezroczyste i dokładnie oddają wyświetlane barwy. Są tak cienkie, że pozostają niewyczuwalne podczas codziennego użytkowania. Poznaj całą naszą ofertę szkieł hartowanych i folii do Nothing Phone!

Szkła hartowane do Nothing Phone

Szkła hartowane do Nothing Phone to wyjątkowo cienkie powierzchnie ochronne na ekran telefonu. Mają rewolucyjny sposób instalacji, eliminujący wszelkie trudności związane z montażem. Są wyposażone w idealnie dopasowaną ramkę montażową, która umożliwia łatwe i precyzyjne umieszczenie go na ekranie. Producenci opracowali tak prostą metodę montażu, że jest ona intuicyjna nawet dla osób bez doświadczenia.

Szkła do Nothing Phone są tak wytrzymałe, że są odporne na zarysowania nawet w kontakcie z ostrymi przedmiotami, takimi jak klucze czy noże. Szkła są również pokryte warstwą oleofobową i hydrofobową, które zapobiegają zostawianiu odcisków palców i innych zanieczyszczeń na ekranie. Ich krystaliczna przejrzystość doskonale oddaje wyświetlane kolory. Szkła nie wpływają negatywnie na czułość dotyku i posiadają gładką powierzchnię, co sprawia, że korzystanie z ekranu jest przyjemne. Jest dedykowane przede wszystkim do ochrony ekranu przed zarysowaniami i minimalizuje ryzyko uszkodzenia ekranu w przypadku nieoczekiwanego upadku.

Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji szkła hartowanego może wystąpić delikatna aura powietrzna wokół ekranu. Jest to naturalna sytuacja, która zależy od samego ekranu.

Montaż szkieł hartowanych do Nothing Phone

Montaż szkieł hartowanych do Nithing Phone najlepiej rozpocząć w łazience tuż po kąpieli, ponieważ para wodna pochłonie kurz z atmosfery, co ułatwi montaż. Następnie powierzchnię ekranu należy dokładnie oczyścić i odtłuścić i wypolerować na błysk za pomocą suchej ściereczki. Na przednią część telefonu należy nałożyć ramkę ze szkłem, a następnie zdjąć ramkę wraz z folią zabezpieczającą. W celu usunięcia pęcherzyków powietrza należy dokładnie docisnąć szkło okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund, zapewniając silne połączenie warstwy klejącej z ekranem.

Cechy szkieł hartowanych do Nothing Phone dostępnych w sklepie 4GSM obejmują oryginalne opakowanie, wyjątkową łatwość instalacji dzięki ramce montażowej, twardość 9H, 2.5D frezowane krawędzie o przyjemnym w dotyku, dodatkową warstwę oleofobową, idealną przejrzystość oraz brak wpływu na funkcjonalność dotyku.

    pixel