Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do OnePlus 9

( ilość produktów: 5 )

Szkła hartowane i folie OnePlus 9 nie jest najnowszym akcesorium na rynku. Jednak od wielu miesięcy nie spada z topowych pozycji w rankingach sprzedażowych. W czym tkwi jego fenomen? W niezawodnej wytrzymałości. Jest w stanie pozostawić ekran Twojego smartfonu bez szwanku, nawet w razie upadku. To materiał, który jest w stanie zarysować szkło. Sam może ulec zniszczeniu wyłącznie przy użyciu ostrza diamentowego. Możesz być zatem spokojny o bezpieczeństwo wyświetlacza OnePlus 9. Dzięki naprawdę niewielkiemu wydatkowi jesteś w stanie zagwarantować sobie ochronę na najwyższym poziomie. Poznaj szkła hartowane i folie OnePlus 9.
Plecak, kieszeń, torba pełna innych, niekiedy ostrych przedmiotów, to miejsca, gdzie bardzo często ląduje Twój smartfon. W takim środowisku nietrudno o zarysowanie. W najlepszym wypadku porysujesz ekran, co utrudni widoczność wyświetlacza. W najgorszym telefon wysunie Ci się z ręki, niszcząc ekran lub co gorsza, wykluczając OnePlus 9 z użytkowania. Kosztowne naprawy albo zakup nowego telefonu - to musi boleć. Nie czekaj na takie wypadki i chroń ekran swojego smartfonu - kup Szkła hartowane i folie OnePlus 9 w 4GSM!

Szkła hartowane i folie OnePlus 9 - niezbędne akcesorium do nowego smartfonu

Każdy z nas zna odczucia towarzyszące zakupowi nowego telefonu. Ekscytacja, ciekawość, ogromna troska o najmniejszy detal. Od samego początku dbamy o schludny wygląd, odkładamy telefon w suche i bezpieczne miejsce. Tydzień później, kiedy pierwsza rysa bezczelnie gości na ekranie dostajemy białej gorączki. Po pływie kolejnych siedmiu dni beztrosko chowamy do kieszeni, razem z kluczami i toną gruzu. Jedna rysa zamienia się w pęknięcia szybki, a po pół roku, wymieniamy niesprawny ekran. Jak tego uniknąć? Od razu kupić szkła hartowane i folie OnePlus 9. 

Co oznacza hartowanie? Szkło hartowane OnePlus 9

Każde szkło ochronne OnePlus 9 poddawane jest procesowi hartowania. Stosuje się ten zabieg w celu zwiększenia jego wytrzymałości. Poprawy jego odporności na uszkodzenia. Sam proces trwa kilka sekund i odbywa się w wysokich temperaturach, dochodzących do 600 stopni Celsjusza. W tym czasie właściwości fizyczne tworzywa ulegają zmianie. Po tym etapie szkło jest studzone oraz przygotowywane do docelowego użytku. Dzięki temu szkło hartowane OnePlus 9 cechuje się tak niesamowitą wytrzymałością. Co ciekawe hartowanie powoduje, że szkło nawet w przypadku stłuczenia jest bezpieczne. Kruszy się na drobne kawałeczki, pozbawione ostrych krawędzi mogących ranić.

Zalety ochrony ekranu: Szkła i folie OnePlus 9

Jeżeli nie jesteś pewny, czy szkła hartowane i folie OnePlus 9 to dobry pomysł, poznaj jego mocne strony:

  • chroni ekran OnePlus 9 przed zarysowaniami,
  • pozwala uniknąć pęknięcia szybki,
  • nie "zbiera" odcisków palców,
  • zabezpiecza przed kosztownymi naprawami.

Ponadto, szkła hartowane i folie OnePlus 9 dostępne w 4GSM świetnie przylega do oryginalnego kształtu smartfonu. Idealnie wpasowuje się w zakrzywiony ekran. Szkła posiadają precyzyjne wycięcia na przedni aparat, umożliwiając swobodne korzystanie z niego. Pozostaje też bez wpływu na dotykowe funkcje ekranu. Dopasowują się także do większości etui OnePlus 9 dostępnych w naszym sklepie.

    pixel