Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do OPPO A15s

( ilość produktów: 1 )

Ekrany smartfonów, mimo usilnych prób producentów nie są niezniszczalne. Tak jest również w przypadku Oppo A15. Pomimo zastosowania w tym modelu Corning Gorilla Glass 3 ekran da się uszkodzić. To, co należy zrobić, aby rozwiązać ten problem, jest bardzo proste - kupić szkła hartowane i folie Oppo A15. A gdzie? Oczywiście w 4GSM. Miejscu, gdzie zakupy to gwarancja satysfakcji. Selekcjonujemy Nasz asortyment spośród wielu dostępnych marek. Celujemy tylko w najlepsze. Dopieramy szkła hartowane Oppo A15 tak, aby sprawdziły się jako możliwie największa ochrona Twojego telefonu. Szukamy akcesoriów, które dopasowane są najlepiej do Oppo A15. Gwarantujemy najwyższą jakość i wytrzymałość szkieł hartowanych Oppo A15 oraz zadowolenie z zakupu. Zapewniamy: trwałość szkła, odporność na upadki, dopasowanie do kształtu ekranu oraz atrakcyjną cenę.
Zapraszamy! Poznaj cały Nasz asortyment. Zobacz, jakie szkła hartowane i folie Oppo A15 możemy Ci zaoferować.

Po co kupować szkła hartowane i folie Oppo A15?

Szkła hartowane i folie Oppo A15 mają za zadanie przede wszystkim ochronić ekran smartfonu przed wypadkami. Pierwszym z brzegu przykładem takiej sytuacji jest wysunięcie się telefonu z ręki lub z kieszeni. Skutki są każdemu z nas świetnie znane. Uszkodzony, pęknięty ekran, zbita szybka wyświetlacza. Równie często odkładamy telefon w mokre, brudne lub pełne innych przedmiotów miejsce. Układamy wokół stertę książek i dokumentów. Wrzucamy do torby wypełnionej zakupami lub bibelotami. Wkładamy do kieszeni razem z kluczami. Każdorazowo ekran naszego telefonu zyskuje nową rysę lub zadrapanie. Po kilku miesiącach telefon wygląda jak po armagedonie. A wszystkich tych czarnych scenariuszy dałoby się uniknąć. To pięć minut na wybór i zakup akcesorium ochronnego. Szkła hartowane i folie Oppo A15 to najwyższe zabezpieczenie ekranu. Takiej pewności ochrony nie da Ci Gorilla Glass.

Jak wybrać szkła hartowane i folie Oppo A15?

Podczas wyboru szkieł hartowanych i folii Oppo A15 zwróć uwagę na kilka czynników. Zacznij od poziomu jego wytrzymałości. To kluczowa cecha, ponieważ decyduje o stopniu ochrony. Jest to oznaczenie zakończone wielką literą "h", np. 7H, 9H. Warto zauważyć, że to 10-stopniowa skala, więc wybierz, te powyżej 6.
Dokładnie przeczytaj nazwę. Po pierwsze sprawdź, czy dane szkło hartowane Oppo A15 dopasowane jest do Twojego modelu telefonu. Po drugie poznaj opcje ochrony. Możesz spotkać kilka wariantów: szkło hartowane Oppo A15, szkło hybrydowe, folię ochronną. Różnią się giętkością - folia jest elastyczna w porównaniu do szkła. Ono natomiast gwarantuje wyższą ochronę. Szkło hybrydowe to połączenie obydwu materiałów i ich właściwości. Każdy z wariantów znajduje swoich zwolenników. Fanów szkła hartowanego Oppo A15 trudno przekonać do folii i na odwrót. Zatem można spotkać się pośrodku, wybierając rozwiązanie hybrydowe.
A Ty, na jaki rodzaj ochrony się zdecydujesz? Zapraszamy do poznania całej Naszej oferty. Wybierz najlepsze dla Ciebie szkła hartowane i folie Oppo A15 w 4GSM!

    pixel