Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Oukitel

( ilość produktów: 5 )

Szkła hartowane i folie do Oukitel to produkty ochronne, które zabezpieczą ekran Twojego telefonu i obiektywy przed uszkodzeniem. W sklepie 4GSM możesz wybrać szkło lub folię naklejane na wyświetlacz telefonu, w celu uniknięcia uszkodzeń. Innym rodzajem ochrony są szkła hartowane na obiektywy aparatów. Uniemożliwiają zarysowanie w przypadku, gdy ułożysz telefon na płaskiej powierzchni. Poznaj całą naszą ofertę!

Szkła hartowane i folie do Oukitel

W sklepie 4GSM.com oferujemy bogatą ofertę szkieł hartowanych i folii do Oukitel. Mamy dwa rodzaje: pierwszy zapewnia solidną ochronę obiektywu aparatu, drugi chroni ekran telefonu.

Niepękające szkło hybrydowe wzmacnia aparat Twojego urządzenia, pochłaniając energię uderzenia nawet do 250%. Jest wyjątkowo cienkie - jego grubość wynosi 0,2 mm, dzięki temu to jest prawie niewidoczne na obiektywie. Nie wpływa na jakość zdjęć ani nasycenie kolorów. Tak wysoki poziom twardości 9H, osiągnięto dzięki dodatkowej powłoce ceramicznej. Szkło hartowane na aparat telefonu Outkitel jest wytrzymałe i przewyższa tradycyjne folie ochronne. Zmniejsza ryzyko stłuczenia aparatu, co jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa Twojego urządzenia.

W zestawie znajdują się 4 sztuki szkieł, na każdy z obiektywów oraz nawilżone ściereczki, które umożliwiają łatwą instalację i długotrwałą ochronę obiektywu aparatu. Dzięki temu zestawowi możesz cieszyć się doskonałą ochroną obiektywu, minimalizując ryzyko zarysowań i uszkodzeń.

Szkła hartowane i folie Oukitel dostępne na 4GSM

Szkła hartowane i folie na ekran Oukitel należy wybierać z uwagą. Warto wziąć pod uwagę kilka czynników: klarowność i odwzorowanie kolorów, brak wpływu na wyświetlaną treść. Dodatkowo warto sprawdzić gładkość powierzchni szkła hartowanego. Im wyższy poziom gładkości, tym mniejsza obawa o zabrudzenia, odciski palców oraz osiadanie pyłków kurzu. Wszystkie te czynniki zapewnią komfort użytkowania i niezmienność czułości dotyku.

Ważna jest również zwrócić uwagę na łatwość instalacji. Szkła hartowane i folie Oukitel zazwyczaj są łatwiejsze do instalacji niż folie ochronne, szczególnie gdy są dostarczane z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak plastikowe tacki, ułatwiające precyzyjne umieszczenie szkła na ekranie telefonu.

W sklepie 4GSM oferujemy szeroki wybór szkieł hartowanych i folii Oukitel do:

  • szkło do WP17
  • szkło do WP16
  • szkło do WP13

Zapewnią solidną ochronę dla obiektywu aparatu Twojego urządzenia oraz ekranu telefonu, jednocześnie zachowując doskonałą jakość obrazu i wygodę użytkowania. Dzięki szkłom hartowanym możesz cieszyć się bezpieczeństwem swojego aparatu i uniknąć niechcianych zarysowań na obiektywie.

 

    pixel