Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do telefonów Razer

( ilość produktów: 2 )

Dzięki szkłom hartowanym i foliom do Razer dostępnym w sklepie 4GSM możesz chronić wyświetlacz swojego telefonu. Pełna przejrzystość i wyjątkowo cienkie powierzchnie gwarantują żywe, wyraźne barwy i pełną czułość funkcji dotykowych. Niezależnie od wyboru, Twoje urządzenie będzie zabezpieczone przed uszkodzeniami, ryzykiem pęknięcia i zarysowaniami, a jednocześnie zachowa swój atrakcyjny wygląd. Sprawdź to, poznając całą naszą ofertę produktów do Razer Phone!

Szkła hartowane do Razer

Szkła hartowane do Razer to doskonałe rozwiązanie zapewniające ochronę i klarowność ekranu Twojego telefonu. Te szklane ochronne nakładki nie wpływają na ostrość ani jasność wyświetlacza. Mają wyjątkowo czystą konstrukcję, która zapewnia 99% przepuszczalności światła. W porównaniu do plastikowych nakładek, które zazwyczaj mają 80% przepuszczalności światła, szkła hartowane gwarantują jeszcze lepsze doświetlenie ekranu.

Szkła hartowane dostępne w sklepie 4GSM obejmują następujące modele:

  • Razer Phone 2
  • Razer Phone

Szkła hartowane Razer mają zaledwie 0,3-0,16 mm grubości, co minimalnie zwiększa objętość telefonu. Pomimo doskonałej ochrony są praktycznie niewyczuwalne i nie wpływają na wygląd urządzenia. Montaż jest prosty i nie niesie ryzyka powstawania pęcherzyków powietrza. Szkła do Razer nie tworzą bąbelków powietrza podczas montażu. Specjalne powłoki ułatwiają usuwanie nakładki w razie uszkodzenia.

To produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Razer Phone, zapewniając idealne dopasowanie do każdego modelu urządzenia. Posiadają wycięcia na aparat, czujniki, głośnik i przyciski, aby nie zakłócać funkcjonalności telefonu.

Szkła hartowane na telefon Razer

Szkła hartowane na telefon Razer wykonany są z chemicznie wzmocnionego szkła o twardości 9H, które zachowuje doskonałą klarowność obrazu. Jednocześnie chronią ekran telefonu przed zarysowaniami i wstrząsami zewnętrznymi. Dzięki konstrukcji przeciwdziałającej rozszczepianiu, w przypadku silnych uderzeń szkło może pęknąć, ale nie rozsypie się na drobne kawałki, co czyni je bezpieczniejszym w użyciu niż inne produkty szklane.

Wiele produktów dostępnych w sklepie 4GSM ma również zaokrąglone krawędzie, które zapewniają gładki dotyk i zmniejszają ryzyko pęknięcia na brzegach. Powierzchnia szkieł jest twarda (8-9H) i chroni ekran przed zarysowaniami od noży czy kluczy. Powłoka oleofobowa skutecznie odpiera odciski palców i zabrudzenia, co ułatwia czyszczenie ekranu. Dzięki silikonowej warstwie klejącej montaż jest łatwy i pewny, a jednocześnie nie wpływa na czułość ekranu. Szkła zapewniają doskonałą wrażliwość na dotyk, po ich usunięciu nie pozostają żadnych klejących resztek.

 

    pixel