Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne Thermomix

( ilość produktów: 1 )

Szkła hartowane i folie do Thermomix to powierzchnie ochronne, naklejane na wyświetlacz urządzenia. Zapewniają niezawodną ochronę ekranu urządzenia wielofunkcyjnego. W ofercie sklepu 4GSM znajdziesz także szkła hybrydowe, które dzięki połączeniu folii i szkła, są elastyczne, odporne na zarysowania i uszkodzenia, idealnie dopasowane do ekranu, a jednocześnie prawie niewidoczne i zachowują pełną funkcjonalność i wrażliwość na dotyk. Poznaj całą naszą ofertę produktów ochronnych o Thermomix!

Szkła hartowane do Thermomix

Szkła hartowane do Thermomix to nakładki na powierzchnię wyświetlacza tego wielofunkcyjnego urządzenia. Zapewniają ochronę ekranu, które mogą występować w postaci szkieł hybrydowych, czyli połączenia szkła hartowanego i elastycznej folii ochronnej.

Szkła do Thermomix mają niewielką niewidoczną grubość, np. 0,16 mm, co sprawia, że są prawie niewyczuwalne na ekranie i nie zakłócają funkcji dotykowych. Osiągają wysoką twardość nawet 7H i 9H, co oznacza, że są bardzo odporne na zarysowania, uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, czyli wszystko, co może się wydarzyć podczas codziennego użytkowania.

Szkła hartowane są idealnie dopasowane do ekranu Thermomix TM6, są wykrojone dokładnie do kształtu wyświetlacza, tak aby chroniły, ale nie wpływały na korzystanie z urządzenia. Montaż szkieł hartowanych jest prosty i szybki. W zestawie dołączone są naklejki ułatwiające ułożenie w odpowiednim miejscu bez tworzenia bąbelków.

Właściwości szkieł hartowanych do Thermomix obejmują również skuteczną ochronę przed zarysowaniami i wzmacnianie ekranu, często o około 200% lub więcej. Są również bezpieczne w użytkowaniu dzięki swojej elastycznej strukturze, eliminującej ryzyko pękania i kruszenia.

Szkła mają certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH) oraz certyfikację RoHS, która potwierdza, że są wolne od szkodliwych substancji i spełniają unijne dyrektywy dotyczące ochrony środowiska.

    pixel