Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Xiaomi Redmi Note 9 5G

( ilość produktów: 1 )

Szkła hartowane i folie Xiaomi Redmi Note 9 5G to zdecydowanie niezbędne akcesoria, które sprawdzą się doskonale w codziennym użytkowaniu telefonu. Jest to znakomity sposób na ochronę smartfonu przed uszkodzeniami, które mogą się przytrafić każdemu. Nawet drobne ziarenko piasku może trwałe zarysować ekran, a niefortunny upadek telefonu i jego uderzenie o podłogę może skończyć się pęknięciem lub całkowitym stłuczeniem wyświetlacza. Wszystkie naprawy związane z tym delikatnym podzespołem są kosztowne i nie zawsze opłacalne. Właśnie z tego względu warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości szkła hartowane i folie do Xiaomi Redmi Note 9 5G, które są dostępne w naszym sklepie 4GSM w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie z prezentowanych modeli pochodzą od renomowanych producentów, dlatego możesz mieć pewność, że zakupione akcesorium wzorowo spełni swoje zadanie. Szkła hartowane do Xiaomi Redmi Note 9 5G są doskonałymi następcami folii, które niegdyś były najpopularniejsze na rynku. Aktualnie ustąpiły one miejsca szkłom, które mają znacznie więcej zalet. Warto poznać je wszystkie jeszcze przed zakupem, aby wybrany model spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia, a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Cechy szkieł hartowanych i folii Xiaomi Redmi Note 9 5G

Prezentowane szkła hartowane i folie do Xiaomi Redmi Note 9 5G to doskonały wybór z kilku powodów. Przede wszystkim tego rodzaju akcesoria wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia. Ich twardość jest określana stopniem 9 5GH w 10-stopniowej skali Mohsa, co sprawia, że materiał, z którego zostały wykonane, zajmuje drugie miejsce pod względem twardości na całym świecie. Wyprzedza go tylko ostrze diamentowe. Dla użytkownika oznacza to, że powierzchnię szkieł hartowanych i folii do Xiaomi Redmi Note 9 5G można zarysować jedynie diamentem. Ani klucze, ani monety, ani inne drobne przedmioty, które często są przechowywane razem z telefonem w torebce czy kieszeni, nie są w stanie porysować szkła. Dodatkowo jego powierzchnia jest bardzo gładka, dzięki czemu przesuwanie palcem po ekranie jest bardzo komfortowe.

Szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 9 5G a folia ochronne

Ogromną przewagą szkła hartowanego do Xiaomi Redmi Note 9 5G nad folią zabezpieczającą jest właśnie jego twardość i grubość. Te cechy sprawiają, że nawet po upadku smartfonu z wysokości to szkło przejmie na siebie całą energię, dzięki czemu wyświetlacz pozostanie nienaruszony, a efektem zazwyczaj będzie tylko pęknięte szkło. Dodatkowo folie są dużo trudniejsze do naklejenia, a sama aplikacja wymaga większej cierpliwości, gdyż pod jej powierzchnią lubią pozostawać nieestetyczne bąbelki powietrza, co w efekcie może zmienić wygląd wyświetlanego obrazu czy przełamać kolory.

Szkła i folie do Xiaomi Redmi Note 9 5G – najlepsze formy ochrony wyświetlacza

Wymiana wyświetlacza w tak zaawansowanym technicznie smartfonie, jak Xiaomi Redmi Note 9 5G, jest bardzo kosztowna, dlatego warto dbać o ten podzespół za wszelką cenę, chroniąc go przy użyciu jednego z dostępnych w naszym sklepie szkieł hartowanych i folii. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza może wystąpić problem w późniejszej odsprzedaży telefonu, gdyż cena będzie musiała być znacznie obniżona. Zatem zwiększ już dziś wartość swojego smartfonu, a także zadbaj o jego bezpieczeństwo, stosując szkła hartowane i folie do Xiaomi Redmi Note 9 5G. Bez względu na to, jaki rodzaj ochrony wyświetlacza zastosujesz, użyj etui Redmi Note 9 5G dla pełnej ochrony teefonu.

    pixel