Wyszukaj po ID produktu

Etui Nintendo Switch Oled

( ilość produktów: 4 )

W sklepie 4GSM znajdziesz szeroką gamę etui do Nintendo Switch Oled, które zapewnią ochronę Twojej konsoli i pozwolą cieszyć się grą bez obaw o jej bezpieczeństwo. Są idealnie dopasowane do konsoli, zapewniając pełną funkcjonalność bez ograniczania dostępu do portów zewnętrznych. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz najlepszy produkt dla swojej konsoli!

Etui do Nintendo Switch Oled

Etui do Nintendo Switch Oled w 4GSM są zaprojektowane, aby chronić konsolę przed uszkodzeniami, zarysowaniami i innymi zagrożeniami zewnętrznymi. Są one wykonane z różnych materiałów, takich jak wytrzymałe tworzywo TPU czy matowe PC, które zapewniają ochronę i trwałość. Wiele pokrowców posiada dodatkowe kieszonki i przegródki, które umożliwiają przechowywanie akcesoriów, takich jak karty gier.

Etui do Nintendo Switch Oled mają błyszczącą teksturę włókna węglowego, która dodaje im nowoczesnego wyglądu. Niektóre modele są wyposażone w błyskawiczne zamki, które działają płynnie, zapewniając łatwy dostęp do konsoli. Dodatkowe kieszonki w niektórych etui pozwalają na przechowywanie akcesoriów, takich jak karty gier.

Etui są kompatybilne z modelem Nintendo Switch Oled, ale niektóre z nich mogą być również kompatybilne z klasycznym modelem Nintendo Switch.

Pamiętaj, że wybór odpowiedniego etui zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. 

    pixel