Wyszukaj po ID produktu

Wyświetlacze do telefonów

( ilość produktów: 192 )

Nowoczesne smartfony mają przeważnie duże wyświetlacze, które niestety często ulegają różnego typu uszkodzeniom. Mogą się popsuć zarówno wskutek upadku lub uderzenia o ich powierzchnię twardym przedmiotem, jak i ze względu na typowe i postępujące zużycie, np. efekt przepalonych pikseli w ekranach OLED. Coraz większa rozdzielczość ekranów i coraz jaśniejsze panele powodują również, że ich wymiana na nowe w autoryzowanym serwisie przyprawia o zawrót głowy. Większość uszkodzonych ekranów da się na szczęście wymienić niższym kosztem. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz oryginalne wyświetlacze do telefonów w przeróżnych wariantach, od używanych, pochodzących z demontażu, poprzez modele nowe i nieużywane, kończąc zaś na wyświetlaczach z wymienioną szybką. Wszystkie modele są bardzo precyzyjnie opisane na poszczególnych podstronach. Zachęcamy również do zabezpieczenia wyświetlacza, stosując między innymi folie ochronne lub szkła hartowane na telefon. Są to akcesoria bardzo łatwe w naklejeniu i znakomicie chroniące wyświetlacz przed typowymi usterkami, np. stłuczeniem, pęknięciem lub zarysowaniami. Koniecznie przejrzyj cały nasz asortyment i wybierz wyświetlacz do telefonu Apple, Huawei, Samsung, Sony.

Czym charakteryzują się oryginalne wyświetlacze do telefonów?

Oryginalny wyświetlacz do telefonu to taki, który spełnia najważniejsze wymagania producenta. Co to oznacza w praktyce? Większość producentów markowych telefonów dba o tzw. “user experience”, czyli odczucia użytkownika co do jakości danego modelu smartfonu. Założenie średniej jakości wyświetlacza do nowoczesnego telefonu zmniejsza przyjemność jego użytkowania, dlatego w firmie 4GSM wybraliśmy najlepsze, pewne i wysokojakościowe wyświetlacze do telefonu o najwyższej jakości.

Rodzaje wyświetlaczy do telefonów w 4GSM

Wśród bogatej oferty znajdziesz między innymi wyświetlacze oryginalne w dwóch wariantach: nowe oraz używane. Egzemplarze używane pochodzą z demontażu i mogą mieć niewielkie ślady użytkowania, które dokładnie opisujemy na podstronie produktowej. Z kolei egzemplarze nowe są pozbawione jakichkolwiek wad i śladów używania. Połączeniem tych dwóch form wyświetlaczy jest wersja używana, lecz z wymienioną (regenerowaną) szybką. Taki wyświetlacz wygląda identycznie jak nowy i tak też się sprawuje, dlatego w większości przypadków to właśnie on okaże się w pełni wystarczający. Polecamy również zamienniki. To solidne wyświetlacze, które przeważnie mają jakość identyczną z oryginalnymi, lecz charakteryzują się znacznie niższą ceną.

Jak wymienić wyświetlacz w telefonie?

Kiedy już zakupimy nowy ekran do telefonu, trzeba będzie zadbać również o jego wymianę. Czynność ta należy do bardzo trudnych i wymaga cierpliwości oraz znajomości techniki, a także doświadczenia zdobytego w praktyce. Podczas wymiany wyświetlacza będzie trzeba rozebrać cały telefon, przeważnie wyjąć również płytę główną i rozpiąć wszelkie okablowanie, które należy do bardzo kruchych i delikatnych. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z usług serwisantów, którzy doskonale znają się na telefonach i potrafią wymienić wyświetlacz szybko, sprawnie i bardzo precyzyjnie.

Nowoczesne wyświetlacze do telefonów - charakterystyka

Na samym początku telefon służył jedynie do dzwonienia i SMS-owania. Teraz jednak jest zupełnie inaczej. Nosimy w kieszeni niewielkie, jednak bardzo zaawansowane technicznie urządzenia, które mocą obliczeniową są w stanie pokonać komputery stacjonarne sprzed kilku lat. Wraz z coraz szybszymi procesorami i większą pamięcią operacyjną RAM, również wyświetlacze uległy znacznej poprawie. Rozdzielczość wzrosła nawet do 4K, jasność pozwala używać telefonu w pełnym słońcu, a nasycenie i kąty widzenia zapewniają doskonałą rozrywkę, oglądając filmy czy grając w nowe gry.

Wraz z tymi cechami idzie także wyższa cena zakupu wyświetlacza do telefonu w autoryzowanym serwisie. W celu obniżenia jego kosztu zachęcamy do nabycia najlepszych modeli w naszym sklepie. Zapewniamy szybką dostawę, znakomite ceny w porównaniu z innymi dostawcami, a także pełną pomoc podczas wyboru wyświetlacza. Jesteśmy znaną firmą sprzedającą akcesoria do telefonów komórkowych. Zamów już dziś najlepsze ekrany do telefonów i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

pixel