Wyszukaj po ID produktu

Uchwyty na telefon

( ilość produktów: 182 )

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób spędza dużą część swojego życia w samochodzie lub na rowerze. Wówczas korzystanie ze smartfonu jest znacznie utrudnione lub wręcz niemożliwe, głównie ze względu na duże niebezpieczeństwo podczas zerkania na wyświetlacz podczas jazdy. Z pomocą przychodzą uchwyty na telefon. Modele oferowane w 4GSM są doskonale wykonane i przeznaczone do większości smartfonów dostępnych na rynku. Poszczególne warianty różnią się zarówno wyglądem zewnętrznym i sposobem mocowania telefonu, jak i materiałem, z którego zostały wykonane, a także dodatkowymi i autorskimi cechami praktycznymi. Wszystkie i bez wyjątku znakomicie chronią telefon przed upadkiem wskutek hamowania czy przyspieszania lub skręcania, a także ułatwiają korzystanie ze smartfonu podczas nawigacji. Ważny jest również aspekt wizualny. Telefon mocowany na uchwycie wygląda bardzo atrakcyjnie na desce rozdzielczej i poprawia design całego wnętrza Twojego samochodu. Sprawdź wszystkie modele uchwytów na telefon w rewelacyjnej jakości i atrakcyjnej cenie w 4GSM! Zapewniamy szybką realizację zlecenia, fachowe doradztwo oraz szeroki wybór najlepszych akcesoriów i dodatków do smartfonów.

Jak działa uchwyt samochodowy na telefon?

Uchwyty na telefon to rewelacyjne akcesorium dla większości osób poruszających się samochodem. Służą bowiem do montażu smartfonu na desce rozdzielczej w sposób bardzo komfortowy dla użytkownika. Co to oznacza? Telefon, który trzeba brać do ręki podczas jazdy lub postoju na światłach czy w korku jest bardzo niewygodny w użytkowaniu i zarazem bardzo niebezpieczny. Nawet krótkie spojrzenie na trasę nawigacji jest groźne, gdyż musimy najpierw wzrokiem odnaleźć telefon, aby później przez kilka sekund oceniać trasę, bez możliwości patrzenia w tym momencie na drogę. Uchwyt na telefon zupełnie likwiduje ten problem. Po jego montażu w dogodnym miejscu, np. w kratce nawiewu, zapewnia on bardzo wygodne i bezpieczne użytkowanie smartfonu. Telefon znajduje się znacznie wyżej, często tuż pod górną krawędzią deski rozdzielczej, dzięki czemu nawet podczas szybkiego sprawdzenia trasy nie stracimy drogi z pola widzenia i będziemy mogli reagować w porę na zmieniające się warunki. Właśnie dlatego uchwyt na telefon do samochodu to w dzisiejszych czasach prawdziwy must-have.

Jakie cechy ma dobry rowerowy uchwyt na telefon?

Rowerzysta ma utrudnione korzystanie ze smartfonu podczas jazdy. Siłą rzeczy jest zawsze zmuszony do trzymania kierownicy obiema rękami, a telefon musi umieścić wewnątrz zamykanej kieszeni. Tylko wtedy zapewni sobie pełne bezpieczeństwo jazdy i zarazem jej komfort oraz ochronę telefonu przed upadkiem na ulicę. Co jednak zrobić, aby rowerzysta mógł również aktywnie (w odpowiedzialnych warunkach) korzystać z funkcji smartfonu? Wystarczy zamontować uchwyt na telefon do roweru. Większość tych akcesoriów jest montowana na ramie kierownicy za pomocą specjalnego uchwytu, a za przytrzymanie smartfonu na swoim miejscu odpowiadają regulowane “łapki” po bokach. Wystarczy je zacisnąć podczas zakładania telefonu lub rozszerzyć, gdy telefon chcemy wyjąć.

Zalety uchwytów na telefon

Każdy uchwyt na telefon ma także wiele zalet, które różnią się zależnie od konstrukcji, zastosowanych materiałów czy też producenta. Nowoczesne modele są naszpikowane technologią, która ułatwia korzystanie ze smartfonu i przyspiesza proces zakładania oraz zdejmowania z uchwytu. Dla przykładu w ofercie 4GSM znajdziemy modele, które ładują telefon podczas umieszczenia go w uchwycie za pomocą indukcji, czyli ładowania bezprzewodowego - doskonałe rozwiązanie w długie trasy. Kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie uchwytu magnetycznego. Telefon umieszczony w takim akcesorium jest doskonale chroniony, a przy tym bardzo łatwo się go umieszcza w uchwycie oraz zdejmuje. Równie przydatną opcją jest uniwersalny uchwyt, który sprawdzi się zarówno w rowerze, jak i w samochodzie. Użytkując uchwyty na telefon, warto robić to z głową i unikać obsługi telefonu podczas szybkiej jazdy. Niezależnie jednak od wyboru, wszystkie uchwyty na telefon dostępne w 4GSM są wyselekcjonowane i pochodzą od najlepszych, renomowanych producentów. Zapraszamy do zakupów!

pixel