Wyszukaj po ID produktu

Akcesoria do SmartWatch

( ilość produktów: 81 )

Akcesoria do Smartwatch umożliwią Ci jeszcze bardziej spersonalizować i wzmocnić funkcjonalność swojego smartwatcha. Znajdziesz tutaj etui ochronne, paski i bransolety, szkła ochronne, folie, ładowarki oraz stacje dokujące. Dzięki nim możesz zabezpieczyć swój smartwatch przed uszkodzeniami, zmienić jego wygląd, zapewnić dodatkową ochronę ekranu oraz wygodne i wydajne ładowanie. 

Akcesoria do Smartwatch

Smartwatch to nowe, ulepszone wcielenie zegarka, do złudzenia go przypominające. Kształt, wygląd, budowa są niemal identyczne. To, co wyróżnia Smartwatch to wielofunkcyjność. Najnowsze urządzenia nie tylko przydadzą się profesjonalnym sportowcom, ale i "zwykłym" śmiertelnikom. Są w stanie pokazać nam, aktualny czas, jak dotychczasowe zegarki, ale i mierzą tętno, monitorują jakość snu, informują o bezdechu sennym, a nawet mogą być przenośnym EKG. Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że na swoim nadgarstku będziesz mógł nosić taką machinę? 

Ze względu na ogromną popularność Smartwatchy warto zwrócić uwagę na ogromną ofertę akcesoriów do tego urządzenia: etui, pasków, szkieł hartowanych, folii ochronnych. Mogą się one okazać bardzo praktycznymi gadżetami lub świetnym pomysłem na prezent. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz szeroki wybór wielofunkcyjnych Smartwatchy, umożliwiających kontrolowanie swojego stanu zdrowia lub swoich bliskich: osób starszych, lub dzieci. Jeśli np. borykasz się z problemem nadciśnienia Smartwatch poinformuje Cię o zagrażających Twojemu zdrowiu odchyleniach od normy. To jedna z wielu możliwości, jakie daje Ci to niewielkie urządzenie. Sprawdź sam, co jeszcze może Ci zaoferować. Poznaj również całą ofertę akcesoriów, dzięki którym będziesz mógł dowolnie zmieniać wygląd Twojego Smartwatcha i dbać o to, aby służył Ci jak najdłużej!

Etui

W sklepie 4gsm.com znajdziesz ochronne etui do smartwatchy wielu marek: Spigen, Baseus, Ringke, DuxDucis, Karl lLagerfeld, Mercedes. Etui zapewniają dodatkową warstwę ochrony przed zarysowaniami, uderzeniami i innymi uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas codziennego użytkowania. Dostępne są różne rodzaje etui, takie jak silikonowe, gumowe, z klapką, czy skórzane, abyś mógł wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twojemu stylowi i preferencjom.

Paski i Bransolety

Paski i Bransolety do smartwatch to ważny element, który sprawia, że Twój zegarek staje się niepowtarzalny. Zakup w naszym sklepie pozwoli Ci dostosować do swojego stylu i nastroju. Znajdziesz w naszym sklepie różne rodzaje pasków i bransolet, takie jak silikonowe, skórzane, metalowe czy z tworzywa sztucznego. Dzięki nim możesz zmieniać wygląd swojego smartwatcha w zależności od okazji czy preferencji, nadając mu unikalny charakter.

Szkła

Szkła do smartwatch chronią ekran Twojego urządzenia przed uszkodzeniem. To wysokiej jakości ochronne szkła, które zapewniają dodatkową ochronę przed zarysowaniami, stłuczeniami i uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas codziennego użytkowania. Szkła do smartwatch to cienkie, przezroczyste i łatwe w aplikacji akcesoria, zapewniające jednocześnie pełną funkcjonalność ekranu dotykowego smartwatcha.

Folie

Folie do smartwatchy znajdziesz w naszym sklepie 4gsm.com. Zapewniają dodatkową ochronę przed zarysowaniami, kurzem i zabrudzeniami, które mogą wpływać na wygląd i funkcjonalność ekranu. Folie mogą być matowe, antyrefleksyjne i standardowe. Są także łatwe w aplikacji i nie powodują utraty jakości wyświetlanego obrazu.

Ładowarki

Na 4gsm.com kupisz ładowarki do smartwatchy, które zapewnią Ci niezawodne i wydajne ładowanie urządzenia. Są kompatybilne z wieloma modelami smartwatchy: Apple, Samsung, Garmin i innych. Zapewniają szybkie ładowanie i bezprzewodowe ładowanie. Dzięki nim możesz utrzymać swojego smartwatcha zawsze naładowanego i gotowego do użycia.

Stacje dokujące

Znajdziesz tu stacje dokujące do smartwatch, na których możesz umieścić swój smartwatch podczas ładowania lub przechowywania. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie naładować swój smartwatch oraz mieć go zawsze pod ręką na biurku, szafce nocnej czy innych miejscach. Oferujemy stacje dokujące zapewniające stabilne podparcie oraz estetyczny wygląd.

pixel