Wyszukaj po ID produktu

Telefon

( ilość produktów: 14875 )

W sklepie 4gsm znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do telefonu. Ochronę na wyświetlacz, akcesoria, części zamienne i lokalizatory, kupisz w jednym miejscu. Oferujemy także bogaty wybór etui, szkieł hartowanych i folii ochronnych. Dzięki naszym produktom zadbasz o bezpieczeństwo, trwałość i sprawność swojego telefonu.

Akcesoria do telefonu

Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnych technologii, używasz telefonu codziennie w naszym sklepie 4gsm.com znajdziesz produkty, które zabezpieczą i usprawnią Twoje urządzenie. Części serwisowe, takie jak baterie, ekrany czy gniazda ładowania, pozwolą Ci naprawić i przywrócić sprawność swojego telefonu bez konieczności oddawania go do serwisu. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego telefonu, obudowy w różnych wzorach i materiałach pozwolą Ci na personalizację sprzętu. Dla fanów muzyki i dźwięku oferta głośników zapewni doskonałą jakość podczas słuchania podcastów, czy oglądania filmów. Lokalizatory pomogą Ci w zabezpieczeniu i śledzeniu swojego telefonu, dając Ci spokój i pewność, że zawsze będziesz wiedział, gdzie się znajduje. Sklep 4gsm.com to pełen zestaw produktów i usług, które sprawią, że Twój telefon będzie kompletny, bezpieczny i funkcjonalny.

Etui na telefon

Etui na telefon w sklepie 4gsm.com to szeroki wybór ochronnych etui na różne modele telefonów. I do najnowszych flagowych smartfonów, i starszych modeli. Tutaj znajdziesz etui pasujące do Twoich potrzeb: silikonowe, skórzane, pancerne i wiele innych. Case'y na telefon zapewniają ochronę przed uszkodzeniami, zarysowaniami oraz amortyzację podczas upadku, jednocześnie dodając stylowy wygląd.

Szkła hartowane

Szkła hartowane to wysokiej jakości ochronne szkła na ekran do różnych modeli telefonów. To akcesoria, które chronią ekran Twojego telefonu przed zarysowaniami, stłuczeniami i uszkodzeniami. Szkła hartowane, jakie kupisz w 4gsm.com są cienkie, przezroczyste i łatwe w aplikacji. Dzięki nim możesz cieszyć się doskonałą widocznością wyświetlacza oraz pewnością, że jest on odpowiednio zabezpieczony.

Folie ochronne

Folie ochronne to duży wybór folii zabezpieczających ekrany telefonów. Folie są cienkie, przezroczyste i łatwe w aplikacji. Zapewniają dodatkową warstwę ochrony przed zarysowaniami, kurzem i zabrudzeniami, jednocześnie nie wpływając negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu. Dostępne w różnych wariantach: folie matowe, antyrefleksyjne i hartowane.

Smartfony

W sklepie 4gsm.com znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych smartfonów różnych marek i modeli: od najnowszych do przystępnych cenowo. Smartfony są wyposażone w zaawansowane funkcje, wysoką jakość wykonania i atrakcyjny design. Bez względu na Twoje preferencje, w tej kategorii z pewnością znajdziesz telefon, który spełni Twoje oczekiwania.

Części serwisowe

Części serwisowe to części zamienne do telefonów. Czy masz problem z baterią, uszkodzonym ekranem, uszkodzonym gniazdem ładowania czy innym elementem telefonu, tutaj znajdziesz odpowiedni element do naprawy. Znajdziesz tu baterie, ekrany, kable flex, gniazda ładowania, mikrofony, głośniki i wiele innych. Dzięki tym częściom będziesz mógł samodzielnie naprawić swój telefon lub skorzystać z usług lokalnego serwisu.

Obudowy

Obudowy na telefon pozwolą Ci zmienić wygląd i styl Twojego urządzenia. W naszym sklepie dostępne są w różnych wzorach, kolorach i materiałach, takich jak twarde plastiki, silikon czy skóra. Szukając minimalistycznego designu, wyrazistych wzorów i eleganckiej fakturę, tutaj znajdziesz obudowę, która spełni Twoje estetyczne oczekiwania.

Baterie

W kategorii Baterie znajdziesz oryginalne i zamienniki baterii do różnych modeli telefonów. Baterie są niezwykle istotnym elementem każdego telefonu, dlatego warto zadbać o ich jakość i wydajność. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z telefonu przez dłuższy czas bez konieczności częstego ładowania.

Głośniki

Głośniki do telefonu Bluetooth i bezprzewodowe pozwolą Ci cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z telefonu. Możesz ich używać do słuchania muzyki na plaży lub w celu ulepszenia jakości dźwięku podczas oglądania filmów. Głośniki kupione w 4gsm.com cechuje wysoka jakość dźwięku, łatwość obsługi i stylowy design.

Lokalizatory

Lokalizatory pomogą Ci zlokalizować i zabezpieczyć Twój telefon przed zgubieniem lub kradzieżą. Lokalizatory są małymi urządzeniami, które można przymocować do telefonu lub nosić jako klucz do portfela. Dzięki nim będziesz mógł śledzić położenie swojego telefonu za pomocą aplikacji mobilnej i otrzymywać powiadomienia w przypadku oddalenia się od niego. 

pixel