Wyszukaj po ID produktu

Szkła ochronne Nintendo Switch Oled

( ilość produktów: 2 )

Szkła hartowane do Nintendo Switch OLED dostępne w sklepie 4GSM są specjalnie zaprojektowane do ochrony ekranu konsoli. Są krystalicznie przejrzyste i nie wpływają na czułość dotyku, idealnie oddając wyświetlane barwy. Szkła są zaprojektowane, aby chronić ekran przed zarysowaniami i minimalizować ryzyko uszkodzenia ekranu podczas niespodziewanego upadku. Poznaj całą naszą ofertę i wybierz najlepszy produkt dla siebie!

Szkła do Nintendo Switch Oled

Szkła hartowane do konsoli Nintendo Switch OLED mają twardość 9H, co oznacza, że są one odporne na zarysowania, nawet podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami, takimi jak klucze czy nóż. Producenci tych szkieł zadbali o to, aby instalacja była jak najprostsza i intuicyjna. Niektóre z nich są wyposażone w specjalne ramki montażowe, które ułatwiają idealne dopasowanie szkła do ekranu.

Szkła do Nintendo Switch Oled są cienkie (na przykład 0,2 mm lub 0,26 mm) i często posiadają frezowane krawędzie, które są miłe w dotyku. Niektóre są pokryte warstwą oleofobową i hydrofobową, która zapobiega zostawianiu odcisków palców czy innych zanieczyszczeń na ekranie.

Wymiary szkieł są precyzyjnie dopasowane do ekranu Nintendo Switch OLED, zapewniając pełną kompatybilność z konsolą.

Większość szkieł do Nintendo Switch Oled jest dostarczana z zestawem instalacyjnym, który ułatwia proces montażu. Producenci podają szczegółowe instrukcje montażu, takie jak konieczność montażu w łazience tuż po kąpieli, aby para wodna pochłonęła kurz z atmosfery.

Wszystkie te cechy łączą się, tworząc produkty, które nie tylko chronią ekran Nintendo Switch OLED, ale także zapewniają doskonałą jakość obrazu i komfort użytkowania.

    pixel