Wyszukaj po ID produktu

Etui iPad Pro 11'' 2020 Apple

( ilość produktów: 18 )

Niezbędne zabezpieczenie, jakiego potrzebuje Twój iPad Pro 11 2020, to z pewnością ETUI. W ofercie Naszego sklepu znajdziesz ich szeroki wybór. Wyjątkowo wytrzymałe, chroniące przed zniszczeniem, wysunięciem się z rąk, zabrudzeniem. Eleganckie, podkreślające wyszukany styl, pastelowe, funkcjonalne, a także klasyczne i przezroczyste. Wszystkie etui iPad Pro 11 2020 znajdziesz w 4GSM. Jeżeli zastanawiasz się, czy rzeczywiście jest to konieczny zakup, odpowiedz na kilka pytań. Czy zdarzyło Ci się ułożyć stertę dokumentów na iPadzie? Czy wysunął Ci się kiedykolwiek z ręki? A może spadł z biurka, przez niestabilne podparcie? Zabrudził się i porysował ekran? Każdy z nas poczuł chwilę grozy w tych sytuacjach. Wizja kosztownych napraw, braku dostępu do kontaktów i informacji, to co najmniej stresująca sytuacja. Nie pozwól sobie na nerwy i wybierz najlepszy dla Twojego tabletu futerał. Poznaj całą ofertę etui iPad Pro 11 2020 w sklepie 4GSM!

Z jakiego tworzywa wybrać etui iPad Pro 11 2020?

Materiałów służących do produkcji etui iPad Pro 11 2020 jest wiele. Kilka z nich pewnie jest Ci dobrze znanych. Na pewno słyszałeś o silikonie, stosowanym w artykułach codziennego użytku czy materiałach budowlanych. To miękkie i elastyczne tworzywo, które świetnie dopasowuje się do sylwetki iPad Pro 11 2020. Jest lekkie i cienkie, dzięki czemu nie powiększa rozmiarów tabletu. Po kilku latach użytkowania może się niestety zdarzyć, że silikon stwardnieje lub rozciągnie się i utraci swoje właściwości.

Innym surowcem, z jakiego wytwarza się etui iPad Pro 11 2020, jest Poliwęglan (PC). Jest bardzo wytrzymały, a co za tym idzie nieco mniej elastyczny, niż silikon. Jego wyjątkowa odporność na uszkodzenia mechaniczne znalazła zastosowanie nawet w kuloodpornych szybach. Potwierdza to fakt, trwałości etui iPad Pro 11 2020 wytworzonych z PC.

Trzecim, najczęściej stosowanym materiałem jest Termoplastyczny Poliuretan (TPU). Wykorzystywany w wielu branżach do produkcji: kabli energetycznych, amortyzatorów samochodowych czy fleków do obcasów. Jego szerokie zastosowanie ukazuje najważniejsze właściwości. Po pierwsze: (jak sama nazwa wskazuje) jest wysoce elastyczny. Stanowi idealne wykończenie bocznych krawędzi etui iPad Pro 11 2020. Umożliwia łatwy montaż i demontaż. Po drugie: odporny na wstrząsy-świetnie amortyzuje upadki. I po trzecie: jest odporny na zmiany temperatury. Dzięki czemu etui iPad Pro 11 2020 nie zmieni kształtu ani koloru zarówno mroźną zimą, jak i upalnym latem. 

Jakie etui do iPad Pro 11 2020 wybrać?

W ofercie Naszego sklepu posiadamy zarówno etui iPad Pro 11 2020 z silikonu, TPU i PC. Analizując powyższe właściwości, możesz sam wybrać, które uważasz za najistotniejsze. Damy Ci również alternatywę. Połączenie dwóch materiałów. Taką hybrydę możesz znaleźć w modelach etui iPad Pro 11 2020 Tough Armor oraz ESR. Tu solidna ochrona tylnej części, połączona jest z elastycznym wykończeniem narożnych krawędzi. Co daje dodatkowe zabezpieczenie w razie upadku z wysokości. 

 

 

    pixel