Wyszukaj po ID produktu

iPhone 11 Pro Max Szkła hartowane

( ilość produktów: 44 )

Szkło hartowane to niezwykle ciekawy materiał. Skutecznie chroni front smartfonu przed skutkami upadków i wieloma rodzajami uszkodzeń, jak i pozostaje zupełnie niewidoczne i nie przeszkadza podczas użytkowania. W naszym sklepie 4GSM znajdują się najlepsze szkła hartowane do iPhone 11 Pro Max. Ten nowoczesny smartfon amerykańskiej marki należy do jednych z najdroższych na rynku, a dużą zasługę w tym ma wielki wyświetlacz w technologii OLED. Ma przekątną 6,5 cala oraz rozdzielczość 2688 x 1242 piksele co oznacza, iż jest na ten moment jednym z najbardziej zaawansowanych na rynku. Warto go chronić przed uszkodzeniami. Małe ziarenko piasku może wywołać na ekranie ogromną i głęboką rysę, podobnie jak umieszczenie smartfonu w jednej kieszeni wraz z kluczami czy monetami. Jeszcze większym problemem okazują się stłuczenia oraz pęknięcia, które to wymagają wymiany całego wyświetlacza, co należy do bardzo kosztownych napraw. Szkło hartowane iPhone 11 Pro Max doskonale chroni przed tymi problemami, a przy tym pozostaje zupełnie niewidoczne.

Cechy charakterystyczne szkła hartowanego iPhone 11 Pro Max

Szkło hartowane do iPhone 11 Pro Max charakteryzuje się twardością na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, co oznacza, iż jest w pełni odporne na działanie większości materiałów, takich jak plastik, metal, drewno czy inne tworzywa. Jednym materiałem, który umożliwia zarysowanie jego powierzchni, jest ostrze diamentowe. Szkło hartowane po naklejeniu jest praktycznie w pełni odporne na wszystkie czynniki zewnętrzne, a po ewentualnym zarysowaniu można je zdjąć bez pozostawiania śladów po kleju.

Kolejną zaletą szkła hartowanego jest odporność na uszkodzenia wynikające z upadku na twardą powierzchnię. Uderzenie frontem smartfonu o np. betonową posadzkę w efekcie zazwyczaj wywołuje pęknięcie na powierzchni wyświetlacza. Da się co prawda wówczas używać telefonu, lecz nie będzie to komfortowe. W wielu przypadkach jest jeszcze gorzej - ekran może ulec całkowitemu stłuczeniu. Szkło hartowane iPhone 11 Pro Max jest bardzo twarde i stanowi element, który bierze na siebie całą energię kinetyczną wytwarzaną podczas uderzenia, co w większości przypadków kończy się jego pęknięciem. Dzięki temu ekran pozostaje nietknięty.

Szkło hartowane iPhone 11 Pro Max cechy użytkowe

Szkła hartowane do iPhone 11 Pro Max mają niezwykle gładką powierzchnię z zaaplikowaną powłoką oleofobową, po której palec ślizga się bez jakichkolwiek oporów. Dzięki temu szkło hartowane do telefonów Apple jest niezwykle wygodne w użytkowaniu i nie zatrzymuje palca podczas przewijania ekranu. Podobnie jest w kwestii przejrzystości, która zupełnie nie zaburza widoczności obrazu wyświetlanego na ekranie oraz jego rozdzielczości. Kolory, detale i szczegóły po naklejeniu szkła są takie same jak przed. Warto także wiedzieć, że szkła hartowane do telefonu Apple nie wpływają na funkcje dotykowe.

Szkło hartowane do iPhone 11 Pro Max i kwestia dopasowania

Szkło hartowane iPhone 11 Pro Max charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do najnowszego marki Apple. Jest bardzo precyzyjnie docięte i odzwierciedla wszelkie kształty telefonu, w tym jego krzywizny i nietypowe rozwiązania konstrukcyjne. To bardzo istotne. Szkła hartowane starego typu mogły być widoczne po montażu i nie do końca zakrywały ekran, przez co w efekcie ani nie chroniły jak powinny, ani nie zapewniały komfortu użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze szkła hartowane do telefonu o najwyższej możliwej jakości i to w najniższej cenie. Dlatego nie zwlekaj dłużej, tylko zamów już dziś jedno z wielu modeli do iPhone 11 Pro Max!

    pixel