Wyszukaj po ID produktu

iPhone 11 Szkła hartowane

( ilość produktów: 55 )

Nowoczesne szkła hartowane iPhone 11 mają wiele przydatnych funkcji, które chronią cały front smartfonu przed uszkodzeniami takimi jak stłuczenie, zarysowanie czy pęknięcia. Są przy tym całkowicie przezroczyste i nie zmieniają jakości oraz poziomu detali widocznych na wyświetlaczu, a także bardzo łatwo je nakleić i równie łatwo zdjąć. To powoduje, że szkło hartowane jest niezbędnym dodatkiem dla każdego smartfonu na rynku. Kosztowne uszkodzenia ekranu są jednym z częstszych wypadków, które w efekcie prowadzi do bardzo drogiej wymiany zniszczonego elementu. Warto się przed tym chronić korzystając z następcy folii zabezpieczającej - szkła hartowanego. iPhone 11 to najnowszy model smartfonu amerykańskiej marki Apple i został wyposażony w duży wyświetlacz wykonany w nowoczesnej technologii Liquid Retina o przekątnej 6,1’’. Należy go bezwzględnie zabezpieczyć przed przykrymi niespodziankami.

Czy szkło hartowane iPhone 11 chroni wystarczająco?

Szkła hartowane na telefon charakteryzują się wieloma wartościowymi cechami. Najważniejszą z nich jest z pewnością twardość, która została zakwalifikowana na poziomie 9H w 10-stopniowej skali twardości Mohsa. Co to oznacza? Że w praktyce jedynymi materiałami mogącymi je zarysować jest diament oraz w pewnych przypadkach także kryształki kwarcu. W realnym użytkowaniu smartfon zabezpieczony szkłem będzie miał fabryczny wygląd przez wiele miesięcy po zainstalowaniu. Szkło, dzięki swojej twardości, chroni nie tylko przed zarysowaniami, lecz także przed stłuczeniami. Upadek telefonu na twardą podłogę zazwyczaj kończy się stłuczeniem wyświetlacza, co w prostej linii prowadzi do jego wymiany. Szkło hartowane iPhone 11 ma to do siebie, że dzięki twardości absorbuje energię wytwarzaną podczas upadku i przejmuje je na siebie. Dzięki temu siła uderzenia nie przechodzi na ekran telefonu, skutecznie go zabezpieczając.

Czy warto kupić szkło hartowane iPhone 11?

Najważniejszą zaletą jest oczywiście zabezpieczenie telefonu przed zarysowaniami oraz stłuczeniami, zalet jest jednak znacznie więcej. Kolejną cechą wartą szczególnej uwagi jest fakt, iż szkło hartowane po zarysowaniu można w łatwy sposób wymienić na nowe. Wystarczy odkleić poprzednie, po czym zainstalować nowe. Oznacza to, iż nawet po zarysowaniu czy stłuczeniu szkła można w kilka minut odzyskać fabryczny wygląd swojego telefonu. Kolejną zaletą jest sama łatwość aplikacji. Szkła hartowane iPhone 11 są twarde, dzięki czemu z naklejeniem ich poradzi sobie większość osób. Warto także wiedzieć, że to akcesorium charakteryzuje się oleofobową powłoką, która ułatwia przesuwanie palcem na ekranie. Powierzchnia jest śliska, a palec podczas przewijania ekranu nie zatrzymuje się na nim. Ciekawa jest także przejrzystość. Szkła hartowane charakteryzują się całkowitym brakiem wpływu na jakość, ilość detali czy kontrast wyświetlanego obrazu.

Dobrze dopasowane szkło hartowane iPhone 11 podstawą wytrzymałości

Szkło hartowane Apple jest zawsze idealnie dopasowane do danego modelu smartfonu. Każdy otwór na głośnik lub kamerę jest znakomicie wykonany i odzwierciedla realne położenie tego elementu. Ważne jest także bezpieczeństwo. Krawędzie wszystkich szkieł hartowanych są zaokrąglone w takim stopniu, aby były w pełni bezpieczne dla użytkownika i nie raniły go podczas normalnego użytkowania. Jak się zatem okazuje, szkła hartowane iPhone 11 są doskonałym dodatkiem dla każdego właściciela smartfonu, warto jednak zakupić je wyłącznie ze sprawdzonego i pewnego źródła. W sklepie 4GSM znajdziesz najlepsze rozwiązania w rozsądnej cenie, pochodzące od renomowanych producentów. Zapraszamy do zakupu już dziś.

    pixel