Wyszukaj po ID produktu

iPhone SE 2020 Szkła hartowane

( ilość produktów: 35 )

W sklepie 4GSM znajdziesz wytrzymałe szkło hartowane do iPhone SE 2020. Doskonale chroni cały wyświetlacz przed wieloma typowymi uszkodzeniami tego elementu.  iPhone SE 2020 to druga generacja niezwykle popularnego modelu iPhone SE. Telefon jest wyposażony w duży i czytelny ekran o przekątnej 4,7″ i rozdzielczości równej 1334 x 750 pikseli w technologii True Tone Retina HD. Właśnie dlatego jest jednym z najlepszych w swojej klasie, wyświetla mocno nasycony barwami obraz, a przy tym także cechuje się idealnym odwzorowaniem kolorów. Tym samym stanowi najlepszy wybór do oglądania filmów czy zdjęć. Warto go chronić wszelkimi sposobami. Szkło hartowane iPhone SE 2020 jest następcą tradycyjnej folii zabezpieczającej i ma jej wszelkie zalety oraz dodatkowe właściwości. Jest trwałe, wytrzymałe, chroni ekran przed zużyciem, zarysowaniami oraz pęknięciami. Zakładanie i demontaż szkła jest szybki i prosty. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz szkła hartowane do iPhone SE 2020 w korzystnej cenie pochodzące od najlepszych producentów z całego świata. Wszystkie modele są w pełni oryginalne i mają udokumentowane pochodzenie, dzięki czemu z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Zamów już dziś, skorzystaj z szybkiej wysyłki i atrakcyjnej ceny. Zachęcamy także do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Dlaczego szkło hartowane iPhone SE 2020 jest niezbędne?

Szkło hartowane do iPhone SE 2020 charakteryzuje się twardością 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, co sprawia, że jest odporne na większość typowych uszkodzeń i ustępuje twardością jedynie diamentowi (lub innym materiałom przy odpowiednio dużym nacisku). Skutecznie chroni dzięki temu przed głębszymi i płytszymi zarysowaniami powstałymi wskutek np. kontaktu z kluczami lub monetami, a także zabezpiecza wyświetlacz przed stłuczeniem.

Jest tak twarde i sztywne, że pochłania całą energię powstałą wskutek upadku telefonu na podłogę czy podczas uderzenia nim o rant stołu lub biurka, dzięki czemu energia nie przedostaje się do wyświetlacza. Istotne jest także to, że mimo takich zalet szkło zupełnie nie zmienia jakości wyświetlanego obrazu, w tym jego jasności, szczegółowości czy liczby detali, gdyż jest przezroczyste praktycznie w 100%. Na spodniej części szkła znajduje się klej, który również zasługuje na duże uznanie. Producenci tych akcesoriów postawili na klej obojętny dla wyświetlacza, dzięki czemu nie pozostawia na nim żadnych śladów, a przy tym nie wchodzi z nim w niekontrolowane reakcje. Co więcej, siła kleju jest dobrana w taki sposób, aby szkło hartowane do iPhone SE 2020 było stabilne, ale też łatwe w zdejmowaniu.

Zamów już dziś szkło hartowane iPhone SE 2020 o wytrzymałości 9H!

W naszym sklepie znajdziesz wytrzymałe szkła hartowane iPhone SE 2020 9H. Wszystkie dostępne modele pochodzą od zdecydowanie najlepszych producentów na świecie i charakteryzują się precyzyjnym docięciem i dokładnym wyfrezowaniem krawędzi, które nie są nieprzyjemnie ostre w dotyku. Co więcej, oferujemy je w korzystnej cenie, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na zakup kilku sztuk na zmianę jednocześnie. Z chęcią także pomagamy naszym klientom podczas zakupu, a na temat naszego asortymentu udzielamy wyczerpujących informacji telefonicznie lub mailowo. Skorzystaj z naszej wiedzy i zapytaj o szczegóły lub zdecyduj się od razu na zakup na naszej bezpiecznej stronie internetowej, chronionej certyfikatem SSL. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę i towar, który z pewnością spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

    pixel