Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane iPhone SE Apple

( ilość produktów: 4 )

Sklep internetowy 4GSM jest zaopatrzony w zaawansowane dzieła nowoczesnej technologii. Dlatego też w niniejszej kategorii znajdziesz szkło hartowane do iPhone SE – na tył również. Dzięki wszechstronnym właściwościom aktualnie konstruowane szybki ochronne stanowią kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli smartfonów. W związku z tym posiadacze nabędą u nas szkło hartowane BestGuard na iPhone SE, jak i szkło hartowane iPhone SE Wozinsky, czyli propozycje pochodzące od zaufanych producentów tego typu akcesoriów ochronnych. Dla Ciebie jest to w końcu szansa, aby wzmocnić jeszcze bardziej swój telefon, nie tylko za pomocą etui. Z kolei do iPhone SE szkło hartowane na tył i z każdej innej strony, może zastąpić większych gabarytów case. Nasza załoga przygotowała atrakcyjną ofertę, do której powinieneś jak najszybciej zajrzeć.

Szkło hartowane iPhone SE – BestGuard, Wozinsky, 3MK

W dobie nowoczesnej technologii można otrzymać akcesoria, które w pełni zadbają o komfort użytkowania z telefonu. Szkło hartowane iPhone SE Wozinsky do takich należy. Jako jedna z najlepszych propozycji od naszego sklepu 4GSM jest doskonałym dowodem na to, że zabezpieczenie na smartfon nie musi być ograniczeniem w korzystaniu z aparatu na co dzień. Jest to wyjątkowa ochrona wyświetlacza, za którą idzie niesamowita twardość na poziomie 9H, przy jednoczesnej bardzo niskiej grubości, bo zaledwie 0,33 mm. Z całą pewnością może być to Twoje szkło hartowane do iPhone SE, gdyż będziesz miał pewność, że wyświetlacz jest w pełni bezpieczny. Gdybyś jednak potrzebował rozwiązania, które kompleksowo zatroszczy się o całą strukturę smartfonu to mamy dla Ciebie inną propozycję. Szkło hartowane BestGuard na iPhone SE jest dokładnie tym, czego poszukiwałeś. Cechuje się odmiennym wykonaniem, o czym świadczy między innymi japońskie szkło hartowane. Jego grubość przy jednoczesnej wysokiej ochronie jest również imponująca, bo wynosi aż 0,3 mm. Co istotne, jest ono całkowicie przejrzyste i odporne na wszelkie zarysowania oraz uderzenia. Ponadto posiada bezpęcherzykową instalację i efekt wyostrzenia obrazu. Pod tym względem wydaje się, że szkło hartowane BestGuard na iPhone SE nie ma sobie równych. Takie rozwiązanie oferujące szkło hartowane na tył iPhone SE stanowi bardzo duże udogodnienie. Użytkownicy nie muszą więc zmieniać wyglądu swojego smartfona, dołączając do niego zaledwie niewielka warstwę przezroczystej szybki. Jest już bezpieczny Twój iPhone SE – szkło na tył to zapewni!

Szkło hartowane iPhone SE – dostosuj do swoich potrzeb

Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się produktom z naszej kategorii 4GSM. Z pewnością znajdziesz do iPhone SE szkło hartowane, które spełni Twoje oczekiwania. Szkło hartowane na tył iPhone SE i na przód oraz boki to gwarancja, że smartfon podczas codziennego użytkowania będzie po prostu bezpieczny, wyglądając na zupełnie nowy egzemplarz, zakupiony prosto z salonu.

    pixel