Wyszukaj po ID produktu

iPhone XR Szkła hartowane

( ilość produktów: 47 )

Smartfon iPhone XR wyznaczył trendy na rynku telefonów entry-level spod znaku nadgryzionego jabłka i szybko zyskał ogromną popularność i całą rzeszę zwolenników. Punktem centralnym okazał się wyświetlacz o przekątnej 6,1’’ wykonany w technologii Liquid Retina HD. Wyświetla wspaniały i detaliczny obraz, dlatego warto go chronić wszelkimi siłami. Służą do tego między innymi szkła hartowane iPhone XR, które zabezpieczają cały front smartfonu przed większością bardzo kosztownych uszkodzeń. Należą do nich między innymi stłuczenia ekranu w wyniku upadku czy głębokie zarysowania po kontakcie fizycznym z twardym przedmiotem. Tego typu problemy są zawsze kosztowne, gdyż w większości wymagają wymiany całego ekranu. Szkła hartowane iPhone XR są całkowicie przejrzyste, perfekcyjnie dopasowane do ekranu tego modelu telefonu, jak i wyposażone w powłokę oleofobową, która zmniejsza widoczność palców odbitych na powierzchni ekranu. Co więcej, szkło hartowane Apple jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu warto zamówić kilka sztuk naraz, aby w razie potrzeby móc je wymienić na nowe. Poznaj wszystkie modele już dziś w 4GSM i wybierz odpowiedni model dla siebie, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby.

Szkło hartowane czy folia zabezpieczająca?

Szkło hartowane iPhone XR, dostępne w naszej ofercie, jest bezpośrednim następcą folii zabezpieczającej i zostało zaprojektowane od nowa, aby znacznie lepiej chronić telefon. Folia zabezpieczająca jest bardzo miękka i cienka oraz delikatna, przez co w żadnym stopniu nie chroni np. przed skutkami upadków. W przeciwieństwie do niej, szkła hartowane iPhone XR są znacznie twardsze, a podczas upadku absorbują całą energię kinetyczną i nie przekazują jej dalej. Zarysowania twardym przedmiotem wykonanym z metalu czy plastiku w przypadku szkła hartowanego są zupełnie niemożliwe do zarysowania, zaś w kwestii folii zabezpieczającej jest całkowicie odwrotnie - przez jej powierzchnię może przejść nawet plastikowy element. Warto również wiedzieć, że szkła hartowane iPhone XR są bardzo łatwe w naklejaniu i ciężko w ich przypadku o stworzenie bąbli powietrza pod powierzchnią.

Czy szkło hartowane iPhone XR jest dobrze dopasowane do telefonu?

Zdecydowanie tak. Szkła hartowane są znakomicie wykonane i perfekcyjnie pasują do danego modelu telefonu, dzięki czemu są praktycznie niezauważalne już w chwilę po zainstalowaniu. Naklejenie jest łatwe i bardzo szybkie, podobnie jak jego ściągnięcie - wystarczy podważyć jedną stronę cienkim przedmiotem lub paznokciem, po czym unieść je sukcesywnie coraz wyżej. Co ciekawe, klej użyty na powierzchni szkła hartowanego jest całkowicie bezpieczny dla samego wyświetlacza, jak i nie pozostawia po sobie śladów na ekranie Warto także wiedzieć, że szkło hartowane Apple ma bezpiecznie wykończone krawędzie, tym samym nie jest w stanie zranić użytkownika podczas korzystania z telefonu. Co więcej, szkło hartowane jest zabezpieczone dodatkową specjalną folią, która zapewnia ochronę przed stłuczeniem się szkła na mniejsze kawałki.

Gdzie kupować szkła hartowane iPhone XR?

Szkła hartowane na telefon bywają często podrabiane, dlatego warto je kupować wyłącznie ze sprawdzonych i pewnych źródeł. W 4GSM znajdziesz zdecydowanie najlepsze modele szkieł hartowanych, które charakteryzują się perfekcyjną jakością i pochodzą od najlepszych producentów. W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do odbiorcy jak najszybciej i bez zbędnych opóźnień, a przy tym było dobrze zabezpieczone. Zapraszamy do zakupu wszystkich zainteresowanych.

    pixel