Wyszukaj po ID produktu

iPhone XS Max Szkła hartowane

( ilość produktów: 32 )

Szkło hartowane iPhone XS Max to akcesorium, które zdecydowanie warto stosować. Przyczynia się do znacznej ochrony ekranu. Pozwala uniknąć kosztownych uszkodzeń, zarysowań czy stłuczenia wyświetlacza, które to zmniejszają wizualną atrakcyjność i wartość każdego smartfonu. Co więcej, jest także bardzo śliskie i w większości przypadków zostało pokryte oleofobową powłoką, zapewniającą brak odcisków palców. Mimo takich zalet, szkło hartowane iPhone XS Max jest także łatwe w naklejaniu, poradzi sobie z tym nawet osoba, która nigdy wcześniej tego nie robiła. iPhone XS Max to flagowiec firmy Apple, pokazany szerokiej publiczności we wrześniu 2018 roku jako najbardziej zaawansowany telefon do tej pory spod skrzydeł marki z nadgryzionym jabłkiem. XS Max został wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 6,5’’, który jest niezwykle zaawansowany, tym samym także drogi w wymianie. Właśnie dlatego warto stosować szkła hartowane do telefonu i chronić ich najkosztowniejszą część, stosując oryginalne szkła hartowane iPhone XS Max.

Czym charakteryzuje się szkło hartowane iPhone XS Max?

Szkła hartowane iPhone XS Max wyróżniają się wieloma cechami, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Najważniejsza jest odporność. Akcesorium to ma twardość 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, co czyni je materiałem zajmującym drugie miejsce pod względem twardości na całym świecie, pierwsze miejsce zajmuje diament. Co to oznacza dla użytkownika? Że szkło hartowane do telefonów Apple jest bardzo odporne na powstawanie rys o różnej grubości, od niewielkich i powierzchownych, aż po bardzo głębokie, które da się wyczuć pod palcem. Co więcej, w razie zarysowania szkła np. kryształem kwarcu (piaskiem), można je bez problemu wymienić w kilka minut. Kolejną zaletą szkła hartowanego iPhone XS Max jest absorbowanie energii powstałej podczas uderzenia telefonem o ziemię. Energia rozchodzi się wówczas wyłącznie po szkle hartowanym i nie przenika pod spód. Efektem mocnego uderzenia jest zazwyczaj pęknięte szkło, które zabezpieczyło przed uszkodzeniem bardzo drogi ekran fabryczny urządzenia.

Czy szkło hartowane jest lepsze niż folia zabezpieczająca?

Szkło hartowane iPhone XS Max jest nie tylko praktyczne, wytrzymałe i trwałe - jest także bardzo łatwe w naklejeniu. Szkło jest bardzo twarde i sztywne, dlatego nie “zawija” się jak folia zabezpieczająca, zaś w przestrzeni między ekranem a szybką nie tworzą się bąbelki powietrza. Folie zabezpieczające są także bardzo miękkie i w żaden sposób nie chronią przed skutkami uderzeń czy głębszymi zarysowaniami, chronią jedynie przed najmniejszymi z nich. Warto także wiedzieć, że folie ochronne powodują przeskakiwanie palca po ekranie podczas przesuwania, dlatego zmniejszają radość użytkowania telefonu. Równie istotny jest fakt, iż zmieniają wygląd wyświetlanego obrazu.

Szkło hartowane iPhone XS Max sposobem na kosztowne naprawy

Wymiana wyświetlacza w tak zaawansowanym technicznie modelu telefonu, jak iPhone XS Max jest z oczywistych względów bardzo kosztowna, tym samym warto się przed nią chronić, stosując szkła hartowane iPhone XS Max. Kolejną ważną kwestią jest to, że telefony tej amerykańskiej marki bardzo dobrze utrzymują wysoką cenę, co liczy się przy odsprzedaży telefonu. Wówczas zarysowany lub stłuczony ekran jest w stanie spowodować brak zainteresowania wystawionym smartfonem lub obniżkę ceny nawet o 50%. Stosując szkło hartowane, możemy je zdjąć tuż przed zrobieniem zdjęć naszego urządzenia i pokazać potencjalnym kupującym idealny stan wyświetlacza, który był stale chroniony szkłem hartowanym najwyższej klasy. Zapraszamy na zakupy już dziś!

    pixel