Wyszukaj po ID produktu

iPhone XS Szkła hartowane

( ilość produktów: 45 )

Szkła hartowane iPhone XS są sposobem na zabezpieczenie frontu smartfonu przed niebezpieczeństwami, które czyhają na użytkowników telefonów na dosłownie każdym kroku. Upuszczenie urządzenia z ręki, uderzenie nim o kant stołu czy trzymanie go w jednej kieszeni wraz z kluczami i monetami może w efekcie prowadzić do szybkiego zużycia ekranu, co prowadzi do zaakceptowania jego nieatrakcyjnego wyglądu pod wpływem uszkodzeń lub do kosztownej wymiany wyświetlacza. Z pomocą przychodzą szkła hartowane iPhone XS. Są wykonane z trwałego szkła o twardości 9H i chronią przed większością uszkodzeń typowych dla telefonów. Dzięki idealnemu dopasowaniu nie odznaczają się na naklejanej powierzchni, a przy tym zupełnie nie zmieniają jakości wyświetlanego obrazu oraz jego jasności i kolorów. Warto także wiedzieć, że szkło hartowane do telefonów Apple bardzo łatwo się nakłada i zdejmuje, gdyż klej znajdujący się pod spodem ma precyzyjnie dobrany skład, który nie pozostawia resztek po odklejeniu. Poznaj wszystkie szkła hartowane do telefonu w 4GSM.

Poznaj cechy szkła hartowanego iPhone XS

Szkła hartowane iPhone XS wyróżniają się ogromną twardością 9H w 10-stopniowej skali twardości Mohsa. Kolejne i zarazem pierwsze miejsce zajmuje diament i to on jako jedyny jest w stanie wywołać zarysowania tego materiału. Ta twardość ma dwie podstawowe zalety. Pierwszą jest perfekcyjna ochrona wyświetlacza przed zarysowaniami. Bliski kontakt z kluczami znajdującymi się w jednej kieszeni wraz z telefonem bez szkła hartowanego czy położenie go na brudnym stole frontem do dołu zazwyczaj pozostawia ślad w postaci kolejnej rysy.

Po naklejeniu szkła ochronimy wyświetlacz przed permanentnymi zarysowaniami, gdyż jeśli te się pojawią - to jedynie na zewnętrznej powierzchni szybki ochronnej. Drugą, równie istotną i ważną zaletą, jest funkcja ochrony ekranu przed stłuczeniami. Podczas upadku telefonu na posadzkę generowana jest duża ilość energii, która musi znaleźć “ujście” w najsłabszym materiale - zazwyczaj jest oczywiście ekran telefonu. Po naklejeniu szkła hartowanego to właśnie ono absorbuje całą energię, która rozejdzie się właśnie po nim i nie przejdzie dalej.

Najwyższa wytrzymałość 9H - Szkło hartowane iPhone XS

Szkło hartowane iPhone XS jest także precyzyjnie docięte, dlatego nie odznacza się na powierzchni telefonu już po aplikacji. Pozostaje praktycznie zupełnie niewidoczne, szczególnie modele z czarną ramką dookoła, która imituje cały front telefonu. Krawędzie są zaokrąglone i wyfrezowane, dlatego nie irytują podczas użytkowania. Precyzyjny proces produkcyjny zapewnia również idealne dopasowanie wszystkich otworów do części konstrukcyjnych telefonu, np. kamery, przycisków czy głośnika.

Szkło hartowane iPhone XS a jakość obrazu?

Szkła hartowane iPhone XS są praktycznie całkowicie przejrzyste, dzięki czemu nie zmieniają ani nasycenia wyświetlanych kolorów, ani kontrastu, ani tym bardziej jego jasności. Co więcej, są w stanie poprawić te parametry. W jaki sposób? Otóż po zarysowaniu powierzchni ekranu, wyświetlacz staje się bardziej matowy i mniej dynamiczny. Szkło hartowane przed tym całkowicie zabezpiecza, a po jego ewentualnym zarysowaniu czy stłuczeniu, łatwo je wymienić na nowe bez wizyty w serwisie i to w nie dłużej niż kilka minut. Właśnie dlatego szkło hartowane do telefonów Apple jest pozbawione wad i stanowi niezbędnik każdego użytkownika nowoczesnych smartfonów. Chroni telefon przed uszkodzeniami oraz jego użytkownika przed bardzo kosztownymi wymianami ekranu, który nie daje już tyle radości, ile powinien.

Folie do iPhone XS

Folie ochronne ceramiczna do modelu iPhone XS marki 3MK, wyróżniającą się szczególną ochroną na zadrapania i zniszczenia, dzięki temu przedłuża żywotność Twojego urządzenia. Łatwa w montażu. Pokrywa całą powierzchnię ekranu.

    pixel