Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei Mate 20

( ilość produktów: 7 )

Prezentowane szkła hartowane i folie Huawei Mate 20 to doskonałe akcesoria, w które warto się zaopatrzyć. Skutecznie chronią przód telefonu przed skutkami upadków i tym samym minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia, które mogłoby sporo kosztować. Dobrze dopasowane szkło pozostaje zupełnie niewidoczne na ekranie, dzięki czemu zupełnie nie przeszkadza podczas użytkowania smartfonu. W naszym sklepie 4GSM znajduje się szeroki wybór szkieł hartowanych i folii do Huawei Mate 20 pochodzących od renomowanych producentów, gwarantujących najwyższą jakość oferowanych akcesoriów. Wspomniany telefon to nowoczesny gadżet, który warto chronić za wszelką cenę, gdyż wymiana wyświetlacza może być na tyle kosztowna, że okaże się nieopłacalna. Ponadto ten element telefonu należy do najdelikatniejszych, przez co można go bardzo łatwo uszkodzić. Do zarysowania wyświetlacza wystarczy drobne ziarenko piasku, a do całkowitego rozbicia nieuważne wypuszczenie telefonu z rąk lub zrzucenie go z blatu. Chwila nieuwagi wystarczy. Ponadto rysy na wyświetlaczu mogą powstać przez noszenie telefonu luzem w torebce lub kieszeni, w których znajdują się również monety czy klucze. Jednak zdecydowanie najpoważniejszym uszkodzeniem są pęknięcia i stłuczenia, gdyż w takich przypadkach jedynym ratunkiem jest wymiana całego wyświetlacza na nowy. Wykorzystanie szkieł hartowanych i folii do Huawei Mate 20 całkowicie likwiduje tego rodzaju problemy, dlatego warto zamówić je już dziś w naszym sklepie 4GSM.

Szkła hartowane i folie Huawei Mate 20 – cechy charakterystyczne

Główną cechą charakterystyczną prezentowanych szkieł hartowanych i folii do Huawei Mate 20 jest twardość na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Stopień ten oznacza, że akcesorium jest odporne na zarysowanie większością materiałów, wśród których można wymienić między innymi metal, drewno czy plastik. Jedynym surowcem, który może zarysować jego powierzchnię, jest diament. Co ważne, po odklejeniu szkła na ekranie nie pozostają żadne ślady. Dodatkowo wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia wynikające z upadku z dużej wysokości. Sam moment uderzenia może spowodować rozbicie wyświetlacza, jednak szkła hartowane i folie do Huawei Mate 20 znakomicie absorbują siłę uderzenia, dzięki czemu to właśnie ono pęka w pierwszej kolejności, chroniąc tym samym delikatny ekran, który pozostaje nietknięty. Sama wymiana jest bardzo szybka i prosta, gdyż zajmuje kilka sekund.

Wytrzymałe szkła hartowane i folie Huawei Mate 20

Każde szkło hartowane i folia do Huawei Mate 20 ma wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim akcesoria tego rodzaju wyróżniają się gładką powierzchnią z oleofobową powłoką, po której bez problemu ślizga się palec, nie napotykając oporu. Dzięki temu korzystanie z telefonu jest bardzo wygodne, a nawet bardziej niż bez zastosowania szkła. Dodatkowo szkła hartowane i folie do Huawei Mate 20 mają znakomitą przezroczystość, która nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu i nie pogarsza widoczności i rozdzielczości. Wszystkie szczegóły i kolory są takie same jak przed naklejeniem szkła. Ponadto akcesorium to nie wpływa na funkcje dotykowe.

Odpowiednio dopasowane szkła i folie do Huawei Mate 20

Warto także wspomnieć o odpowiednim dopasowaniu szkieł i folii do Huawei Mate 20. Wszystkie prezentowane akcesoria są starannie docięte, dzięki czemu odzwierciedlają kształt telefonu, w tym również jego wszelkie krzywizny i nietypowe elementy konstrukcyjne. Te szczegóły sprawiają, że szkła i folie skutecznie chronią całą powierzchnię wyświetlacza. Aby chronić całą powierzchnię telefonu, do ochrony wyświetlacza dołącz etui Huawei Mate 20. Zamów już dziś wybrany model w niskiej cenie w naszym sklepie 4GSM!

    pixel