Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei Mate 30 Pro

( ilość produktów: 3 )

Na początku telefony służyły wyłącznie do rozmowy lub przesłania wiadomości tekstowych. Rozwój nowoczesnej technologii sprawił jednak, że obecnie telefon jest zaawansowanym technicznie narzędziem przeznaczonym nie tylko do kontaktu z bliskimi, ale również do rozrywki, uwieczniania ważnych momentów, organizowania czasu czy też dokonywania zakupów. Można śmiało stwierdzić, że towarzyszy nam każdego dnia podczas wykonywania codziennych czynności. Właśnie dlatego warto dbać o jego bezpieczeństwo, do czego doskonale sprawdzą się szkła hartowane i folie Huawei Mate 30 Pro. Jest to nowoczesny sposób ochrony delikatnego wyświetlacza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zastosowanie tego rodzaju akcesorium zabezpiecza przed porysowaniem, pęknięciem, stłuczeniem czy odpryskami, które najczęściej pojawiają się w rogach. Szkła i folie amortyzują siłę powstającą podczas upadku z dużej wysokości, o czym warto pamiętać, gdyż każdemu z nas może się zdarzyć chwila nieuwagi, przez którą telefon wyląduje na podłodze lub uderzy o kant stołu. Oferowane w naszym sklepie szkła hartowane i folie Huawei Mate 30 Pro są dostępne w atrakcyjnej cenie, a także mają mnóstwo zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przekonaj się o ich funkcjonalności i wybierz model dla siebie.

Najwyższa jakość szkieł hartowanych i folii do Huawei Mate 30 Pro

W jakim stopniu szkła hartowane i folie Huawei Mate 30 Pro chronią smartfon? Przede wszystkim zapobiegają powstawaniu rys, które mogą pojawić się na wyświetlaczu na skutek kontaktu fizycznego z ostrymi przedmiotami. Wśród nich można wymienić monety, klucze i inne drobiazgi, które znajdują się w kurtce lub torebce. Właśnie z tego względu jest to niezbędne wyposażenie każdego smartfonu, a w szczególności tak zaawansowanego jak Huawei Mate 30 Pro. Ponadto dostępne w naszym sklepie szkła hartowane i folie Huawei Mate 30 Pro to akcesoria wysokiej jakości pochodzące od renomowanych producentów. Przekonaj się już dziś, że ich montaż przyniesie wiele korzyści.

Zalety szkieł i folii do Huawei Mate 30 Pro

Oferowane szkła i folie do Huawei Mate 30 Pro mają wiele zalet. Należy do nich przede wszystkim łatwa i szybka aplikacja, z którą poradzi sobie każdy użytkownik. Pod powierzchnią naklejonego szkła nie powstają pęcherzyki powietrza, dlatego prezentowane akcesoria są dobrym wyborem. Dodatkowo wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co określa stopień 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, że do zarysowania ich powierzchni można użyć jedynie ostrza diamentowego, z którym rzadko kiedy mamy styczność na co dzień. Każde szkło hartowane i folia do Huawei Mate 30 Pro ma również warstwę adhezyjną na całej powierzchni zakrzywienia, dzięki czemu znakomicie chroni frezowane i zaokrąglone wyświetlacze. Kolejną powłoką jest warstwa oleofobowa, która redukuje odciski palców i innego rodzaju zabrudzenia.

Praktyczne szkła hartowane i folie do Huawei Mate 30 Pro

Ogromnym plusem stosowania szkieł hartowanych i folii do Huawei Mate 30 Pro jest fakt, iż nie wpływają one na czułość dotyku, a także na jakość wyświetlanego obrazu. Nie zmieniają kolorów, jasności ani kontrastu, dlatego korzystanie z telefonu jest równie komfortowe, co przed naklejeniem szkła i folii. Prezentowane akcesoria to zdecydowanie innowacyjne produkty, które możesz nabyć w niskiej cenie, podobnie jak etui Huawei Mate 30 Pro i pozostałe gadżety. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia bez wychodzenia z domu – sprawdź, jakie to proste!

    pixel