Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane Huawei P10 Lite

( ilość produktów: 3 )

Szkła hartowane i folie Huawei P10 Lite chronią dosłownie cały front telefonu i są w stanie zachować jego fabryczny wygląd, aż do czasu ich ściągnięcia. Mają twardość 9H, skutecznie chronią przed zarysowaniami oraz stłuczeniami, a także łatwo je nakleić i podobnie łatwo zdjąć. Co więcej, dzięki bardzo niskiej cenie są także atrakcyjne w kwestii kosztów, tym samym warto podczas jednego zakupu zamówić minimum kilka sztuk, aby zmienić szkło w razie potrzeby. Wyświetlacze telefonów są niestety bardzo narażone na zniszczenia. Upadek z wysokości może spowodować ich stłuczenie, podobnie z uderzeniem frontem smartfonu o np. kant stołu. Równie dużym problemem dla właścicieli telefonów jest zarysowanie ekranu. Każda kolejna rysa zmniejsza radość płynącą z użytkowania telefonu i powoduje, że zaczynamy patrzeć na niego mniej przychylnym okiem. Właśnie dlatego szkła hartowane i folie Huawei P10 Lite jest niezbędnym akcesorium dla każdego użytkownika tego telefonu. Warto poznać jego zalety i zamówić już dziś swoją nową, lepszą ochronę drogocennego telefonu.

Szkła hartowane i folie do Huawei P10 Lite - ogólna charakterystyka

Szkła hartowane i folie Huawei P10 Lite mają jedną, bardzo istotną właściwość - twardość. W 10-stopniowej skali twardości Mohsa szkło hartowane osiąga poziom 9H, co czyni ten materiał drugim pod względem twardości i przewyższa go jedynie diament. Ta twardość skutkuje dwoma najistotniejszymi zaletami. Pierwszą jest odporność na powstawanie nowych zarysowań wskutek typowego użytkowania. Szkła hartowane i folie do Huawei P10 Lite są praktycznie w pełni odporne na zarysowania wywołane monetami czy kluczami, dlatego telefon jest bezpieczny nawet podczas przebywania w kieszeni wraz z innymi rzeczami. Drugą kwestią jest fakt, iż szkła hartowane i folie do Huawei P10 Lite absorbują energię uderzenia i nie pozwalają jej przedostać się dalej. Dzięki temu rewelacyjnie chronią właściwy wyświetlacz przed pęknięciami, stłuczeniem czy powstawaniem uszczerbków na jego powierzchni.

Zachowaj wartość swojego smartfonu - ochronne szkła i folie Huawei P10 Lite

Podczas sprzedaży telefonu zawsze warto odzyskać jak najwięcej włożonych w niego pieniędzy. Zazwyczaj każdy użytkownik prędzej czy później staje przed dylematem zakupu nowego telefonu i aby nieco zmniejszyć koszt jego zakupu, sprzedaje swój wysłużony model. Szkła i folie Huawei P10 Lite pozwala na zachowanie pierwotnego wyglądu wyświetlacza i tym samym na podwyższenie ceny sprzedaży. Wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie. Klienci bardzo precyzyjnie oceniają stan sprzedawanego telefonu i w większości przypadków rezygnują z modeli, które mają porysowane lub stłuczone wyświetlacze. Często straty z tego tytułu sięgają 50% wartości telefonu. Szkła hartowane i folie Huawei P10 Lite można w łatwy sposób zdjąć przy sprzedaży i w ten sposób podwyższyć jego cenę.

Folia ochronna a szkło hartowane na telefon

Szkła hartowane do Huawei P10 Lite w przeciwieństwie do folii ma dosłownie same zalety. Warto wśród nich wymienić między innymi twardość. Folie ochronne są wykonane z materiału, który jest bardzo miękki i w żaden sposób nie chroni przed głębszymi zarysowaniami, a jedynie przed zabrudzeniem wyświetlacza. Ponadto, folie zabezpieczające są w stanie ochronić ekran przed stłuczeniem. Ogromną przewagą szkła hartowanego jest także łatwość naklejania. Pod naklejoną folią zawsze tworzą się mniejsze lub większe pęcherzyki powietrza, które irytują przez cały czas użytkowania telefonu, zaś pod szkłem hartowanym praktycznie nie ma to szans z uwagi na jego sztywność. Zamów już dziś w 4GSM najlepsze szkła hartowane na telefon Huawei P10 Lite i chroń swój telefon w najlepszy sposób. Zapraszamy do zakupu.

    pixel