Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P10

( ilość produktów: 3 )

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego telefonu, z pewnością chcesz, by służył Ci jak najdłużej. Liczne akcesoria do telefonów obecnie przeżywają prawdziwy renesans, jednak dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. W związku z tym oferowane w naszym sklepie 4GSM folie ochronne i szkła hartowane na Huawei P10 to gwarancja wysokiej jakości produktu oraz doskonałego zabezpieczenia. Świetny telefon, o imponującym wyświetlaczu i doskonałej jakości obrazu, zdecydowanie wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Dzięki dodatkowej niemal niewyczuwalnej warstwie, Twój ekran będzie odporny na wszelkiego rodzaju zadrapania oraz pęknięcia.

Folie i szkła do Huawei P10

Kwestia zabezpieczenia ekranu to wybór między szkłami hartowanymi a foliami ochronnymi. Odpowiedni produkt może sprawić, że unikniemy ogromnych kosztów związanych z wymianą wyświetlacza. Popękane szybki to prawdziwa plaga, a koszty ich wymiany nierzadko przekraczają wartość urządzania. Dlatego folie i szkła na Huawei P10 to świetne rozwiązanie, które sprawi, że nie będziesz narażony na dodatkowe koszty. Cienka, lecz wyjątkowo wytrzymała warstwa zabezpieczy Twój ekran nie tylko przed zbiciem, ale również wszelkiego rodzaju ubytkami. Dzięki niej będziesz mógł swobodnie odkładać telefon do plecaka lub torby bez obawy o jego uszkodzenie. Szkła i folie na Huawei P10 to produkty, które są praktycznie niewyczuwalne. Za sprawą innowacyjnej technologii ich użycie nie będzie wiązało się z pogorszeniem jakości obrazu. Wiemy, że odpowiedni wyświetlacz to nierzadko element, który decyduje o zakupie konkretnego modelu, dlatego tworząc zestawy produktów, szczególną uwagę poświęciliśmy tej kwestii.

Folie ochronne i szkła hartowane na Huawei P10

Nie ulega wątpliwości, że folie ochronna lub szkła hartowane Huawei P10 to konieczność. Jednak decydując się na zakup konkretnego produktu, szczególną uwagę należy zwrócić na jego właściwości. To, co odróżnia produkty marki 3MK to przede wszystkim supercienka powłoka, która gwarantuje maksymalne zabezpieczenie. Powierzchnia produktów została pokryta specjalną warstwą ceramiczną, która daje realną twardość powierzchni 7H i 9H. Jeśli chodzi o model Huawei P10 – folia ochrona 3MK to produkt, który zapewnia idealną kompatybilność. Flexible Glass idealnie dopasuje się do kształtu urządzenia, zapewniając mu maksymalną ochronę. Poza tym sam montaż szkieł i folii jest wyjątkowo łatwy, ponieważ dzięki nowoczesnym rozwiązaniom produkcyjnym, z łatwością unikniemy często tworzących się bąbelków. Folia ochronna do Huawei P10 pozwoli Ci na swobodne korzystanie z urządzanie bez strachu o możliwe pęknięcia.

    pixel