Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P20 Lite

( ilość produktów: 4 )

Szkła hartowane i folie ochronne Huawei P20 Lite skutecznie chronią cały front telefonu i wyświetlacz przed różnego typu uszkodzeniami. Zachowują pierwotny stan ekranu przez cały okres użytkowania. Są bardzo trwałe (klasa 9H), odporne na użytkowanie i zarysowania, a także mają zdolność absorbowania energii wytwarzanej podczas uderzenia smartfonem o podłoże. To jednak nie wszystko. Mimo tak wielu zalet, szkła i folie na Huawei P20 Lite charakteryzują się również bardzo łatwym naklejeniem oraz demontażem, gdy zdecydujesz się na jego wymianę. Warto więc zamówić kilka sztuk i cieszyć się z wyświetlacza pozbawionego zarysowań, pęknięć czy uszczerbków. Należy jednak wiedzieć, że w kwestii tych akcesoriów liczy się pochodzenie - modele nieoryginalne i podrobione nie mają tych samych wartości użytkowych co wersje oryginalne. W naszym sklepie 4GSM oferujemy szkła hartowane i folie ochronne do Huawei P20 Lite pochodzące od renomowanych firm.

Szkła i folie do Huawei P20 Lite 

Szkła i folie do Huawei P20 Lite mają wiele cech, które powodują, że stanowią niezbędne akcesoria dla każdego właściciela tego modelu telefonu. Warto wiedzieć, że P20 Lite to model Huawei pokazany w 2018 roku, który zasłynął na rynku telefonii komórkowej między innymi ze względu na duży i krystaliczny wyświetlacz. Ekran ma przekątną 5,8” i rozdzielczość Full HD+ o rozdzielczości 2280x1080 pikseli, tym samym wyświetlany obraz jest pełen detali i szczegółów. Z tego też powodu podczas wymiany element ten nie należy do tanich, podobnie jak sama wymiana. Tym samym warto go chronić wszelkimi siłami, stosując szkła i folie Huawei P20 Lite.

Szkła hartowane Huawei P20 Lite

Szkła hartowane na Huawei P20 Lite są wykonane ze szkła o twardości 9H w skali Mohsa, co czyni je jednym z najtwardszych na całym rynku. 10. pozycję zajmuje diament, który jako jedyny jest w stanie zarysować jego powierzchnię. To powoduje, że po naklejeniu szkła hartowanego na telefon, przez długi czas będziemy cieszyć się jego nieskazitelną powierzchnią - może zarysować ją jedynie kwarc lub diament czy inne przedmioty, które zostaną mocno dociśnięte do naszego ekranu. Kolejną zaletą jest także fakt, że szkło hartowane do Huawei P20 Lite jest twarde i sztywne, dzięki czemu absorbuje energię uderzenia i nie pozwala jej przejść do chronionego ekranu.

Szkła hartowane Huawei P20 Lite są także znakomitym sposobem na zabezpieczenie wartości tego modelu telefonu. Szyba znakomicie chroni wyświetlacz, który po jej zdjęciu będzie wyglądał dosłownie identycznie jak nowy, dlatego nasz model telefonu osiągnie znacznie wyższą cenę na rynku wtórnym. To ogromna zaleta szkieł hartowanych. Są w stanie podnieść rynkową wartość smartfonu nawet dwukrotnie, gdyż klienci każde uszkodzenie ekranu traktują jako dużą usterkę, której nie da się usunąć w tradycyjny sposób, i mają w tej kwestii całkowitą rację. Co więcej, szkła hartowane na telefon są także bardzo łatwe w naklejaniu i poradzi sobie z tym praktycznie każdy właściciel danego modelu smartfonu. Podobnie jest ze ściągnięciem. Szkła hartowane nie pozostawiają kleju i nie zmieniają struktury powierzchni wyświetlacza.

Folie ochronne do Huawei P20 Lite

W swojej ofercie mamy jedyne dostępne na rynku szkło elastyczne. Ta niezwykłe folie ochronne na Huawei P20 Lite, które mają grubość zaledwie 0,2 mm. Zastosowano na niej specjalne ceramiczne powłoki, które dają porządną twardość 7H. Dzięki niej wyświetlacz jest perfekcyjnie zabezpieczony. Stosując tego typu ochronę, minimalizujesz skutki ewentualnego wypadku, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się nieskazitelnym wyglądem Twojego smartfonu. Folie ochronne do Huawei P20 Lite gwarantują pełną wrażliwość na dotyk i nie utrudniają korzystania z telefonu. Dopasowują się do ekranu, który jest chroniony od razu po założeniu. Montaż tego typu produktu jest bardzo prosty. Przykleisz ją za pomocą bezbąbelkowej warstwy i specjalnym naklejkom pozycjonującym. Folie ochronne 3MK na Huawei P20 Lite zapewniają ochronę niczym szkło hartowane. W przypadku rozbicia ekranu folia nie pokruszy się, więc jest bezpieczna dla użytkownika. Jest docięta w taki sposób, by chronić ekran, pomijając wypukłe fragmenty telefonu. Dzięki temu z powodzeniem możesz dokupić inne akcesoria ochronne.

Huawei P20 Lite folie zabezpieczające to jedne z praktyczniejszych gadżetów, jakie są dostępne na rynku. Specjalna powłoka chroni Twój ekran przed zarysowaniem, które może powstać w wyniku przypadkowego spotkania z kluczami. Minimalizuje także widoczność odcisków palców na ekranie i chroni przed zanieczyszczeniami. To rodzaj elastycznego szkła, które potrafi się wyginać ale w dłoni jest bezpieczne. Wzmacnia ekran i chroni go przez cały okres użytkowania.

Kupując folie dla swojego telefonu, skutecznie chronisz ekran przed przykrymi konsekwencjami upadku czy kontaktu z ostrymi przedmiotami. Koszt takich folii to tylko kilkadziesiąt złotych. Jest to więc niewielki wydatek, biorąc pod uwagę cenę wymiany szybki albo nowego telefonu. Warto zabezpieczyć się zanim wypadek się zdarzy. Ograniczysz swój stres, a telefon będzie służył Ci długie lata w świetnym stanie.

    pixel