Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P20 Pro

( ilość produktów: 5 )

Wiele osób zastanawia się nad sensem inwestowania w dodatkowe zabezpieczenie w przypadku nowoczesnych smartfonów. Dostępne modele telefonów są bardzo zaawansowane technologicznie, jednak materiały, z których zostały wykonane, nie zawsze są w pełni odporne na uszkodzenia. Dlatego zarówno w przypadku droższych, jak i tańszych modeli, warto zawsze zastosować dodatkową ochronę. W tym przypadku doskonale sprawdzą się szkła hartowane i folie ochronne do Huawei P20 Pro. Szeroki wybór w sklepie 4GSM sprawia, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych wersji należą szkła i folie P20 Pro, dedykowane smartfonom tej właśnie marki. Pomimo że producent telefonów zadbał o każdy detal budowy, a poszczególne modele wyróżniają się eleganckim designem, to warto zachować jego wizualne piękno na dłużej. W tym celu należy wykorzystać szkła lub folie Huawei P20 Pro lub inną wersję, dedykowaną konkretnemu modelowi, który posiadamy. Wyjątkowa jakość i atrakcyjna cena. To niezawodna ochrona przed upadkami Twojego telefonu.

Szkła i folie Huawei P20 Pro 

Szkła i folie na Huawei P20 Pro nie mają sobie równych pod względem zachowania pełnej estetyki telefonu. Są przezroczyste i doskonale imitują fabryczną szybkę wyświetlacza, nie zmieniając wyglądu smartfonu, co jest bardzo istotne dla większości osób. Dodatkowo w żaden sposób nie obniżają funkcjonalności telefonu, gdyż gładka powierzchnia umożliwia płynne ruchy palcem po ekranie i zachowanie wszystkich opcji dotykowych, z których korzystamy podczas użytkowania. W każdym telefonie występują różnego rodzaju przyciski i głośniki, dlatego producenci szkieł i folii P20 Pro zadbali również o ten aspekt i zastosowali wycięcia w odpowiednich miejscach, aby korzystanie ze smartfonu było w pełni komfortowe.

Szkła i folie do Huawei P20 Pro to również doskonały wybór ze względu na perfekcyjne dopasowanie do kształtu i wielkości wyświetlacza telefonu. Nie wystają poza urządzenie, a także doskonale pokrywają cały ekran. Dodatkowo ich aplikacja jest bardzo szybka i prosta, dzięki czemu poradzi sobie z nią każda osoba. Specjalna powłoka nie pozostawia po sobie śladów, a po naklejeniu nie powstają bąbelki powietrza, które mogłyby utrudnić korzystanie z telefonu i jednocześnie obniżać walory wizualne urządzenia. 

Szkła hartowane Huawei P20 Pro - Oferta sklepu 4GSM

Zawsze kupując nowy telefon, jesteśmy bardzo podekscytowani i obiecujemy sobie, że będziemy należycie dbać o sprzęt, niezależnie od sytuacji. Jednak zdarza się, że smartfon niefortunnie wypadnie nam z ręki lub niepostrzeżenie wysunie się z kieszeni, co może doprowadzić do powstania trwałych uszkodzeń. Można wśród nich wymienić te, które pojawiają się najczęściej, a mianowicie pęknięcie, rozbicie lub zarysowania wyświetlacza stanowiącego najdroższy i jednocześnie najcenniejszy element całego telefonu.

Przed negatywnymi codziennego użytkowania skutkami doskonale chronią szkła hartowane Huawei P20 Pro. Jest to bardzo rozpowszechniona forma dodatkowego zabezpieczenia. Istotną kwestią są właściwości produktów oferowanych w naszym sklepie 4GSM. Poza wysoką jakością wyróżniają się również symbolem 9H, co oznacza dziewiąty stopień twardości w 10-stopniowej skali Mohsa. Świadczy to o tym, iż powierzchnie szkła można zarysować jedynie ostrzem diamentowym.

Folie ochronne do Huawei P20 Pro

Folie ochronne do Huawei P20 pro to krystalicznie przejrzyste szkła hybrydowe, które pozwalają na rzetelne odwzorowanie kolorów i ich głębi. Folie chronią Twój wyświetlacz przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi uderzeniem lub upuszczeniem telefonu na twardą powierzchnię. Zabezpieczą też ekran przed niepożądanym kontaktem z kluczami bądź innym ostrym przedmiotem. Montaż jest niezwykle prosty i od razu po aplikacji możesz używać telefonu bez obaw o potencjalne uszkodzenia. Folia na Huawei P20 pro to świetne rozwiązanie dla osób, które nie rozstają się z telefonem, żyją szybko i potrzebują stuprocentowej ochrony.

Folia ochronna 3MK na Huawei P20 Pro jest dostępna w naszym sklepie. Atrakcyjna cena zachęca do kupienia tego akcesorium. Wiernie oddaje wyświetlane kolory i nie ma wpływu na czułość ekranu. Wykonana z 0,2 mm elastycznego szkła, które wygina się ale po nałożeniu na ekran idealnie go chroni. Ten typ zabezpieczenia posiada dużą odporność na zarysowania. Specjalna powłoka pozwala na ochronę przed odciskami palców i zanieczyszczeniami. Dzięki temu oprowadzenie palca po ekranie jest wyjątkowo proste i przyjemne. jest stworzone do ochrony ekranu przed uszkodzeniami wynikającymi z upadku. Kiedy szkło pęknie, rozprasza energię i pozwala na zachowanie wyświetlacza w całości. Montaż będzie bezproblemowy, szybki i łatwy. Wystarczy oczyścić ekran i przykleić ją na właściwym miejscu.

Akcesoria do Huawei P20 Pro w sklepie 4GSM

Dzięki bogatej ofercie akcesoriów do P20 Pro możesz dobrać odpowiednie dla siebie. Z pewnością jest to przydatny produkt, niezależnie od tego, jak często używasz telefonu. To również prosty i tani sposób, by nieco podrasować swój telefon i nadać mu nowej jakości. Nie musisz się przejmować tym, że folia lub szkło będzie Ci przeszkadzała w korzystaniu z telefonu, bo cienka warstwa pozwala na świetną ochronę bez nadmiernej grubości. Dokup bezpieczne etui Huawei P20 Pro. W ten sposób zyskasz więcej ochrony. W sklepie internetowym 4GSM znajdziesz wielki wybór pokrowców na telefon i praktycznych folii i szkieł ochronnych.

Poza tym nie zmieniaj treści.
    pixel