Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P20

( ilość produktów: 5 )

Zakup nowego telefonu to dość duży wydatek, dlatego zawsze obiecujemy sobie, że będzie to inwestycja na kilka lat. Z tego właśnie względu warto zadbać o dodatkową ochronę i zastosować szkło lub folie na Huawei P20. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór różnych akcesoriów ochronnych, od renomowanych producentów, którzy od lat specjalizują się w produkcji takich produktów. Oferujemy szkła hartowane i folie ochronne do Huawei P20, które gwarantuje pełną ochronę wyświetlacza przed uszkodzeniami mechanicznymi - pęknięciem, rozbiciem i zarysowaniem. Są w pełni przezroczyste, dzięki czemu nie zmieniają wizualnie telefonu i prezentują się bardzo elegancko. Tworzą na wyświetlaczu szklaną powłokę, na której nie pozostają nieestetyczne odbicia palców i tłuste plamy. Serdecznie zapraszamy już dziś do skorzystania z oferty i wyboru szkieł lub folii na Huawei P20 w atrakcyjnej cenie. 

Szkła i folie do Huawei P20

Kupując nowy sprzęt zapominamy o jego ochronie. Biorąc pod uwagę to, że każdy z nas chce, by tak drogi telefon nadawał się do użytku jak najdłużej. Trzeba więc zapobiec jego zniszczeniu już od pierwszych chwil po uruchomieniu. Jak możemy wspomóc nasz sprzęt? Folią ochronną lub szkłem hartowanym. To bezpieczne, elastyczne produkty, które są niezwykle cienkie. To najlepsza ochrona dla ekranu telefonu, która zapewni mu długą żywotność, a użytkownikowi zaoszczędzi napraw i stresu, związanego z upadkiem telefonu i rozbiciem wyświetlacza. Niewielka cena za taką folię lub szkło z pewnością jest lepszą opcją niż kupno nowego sprzętu albo wymiana szybki.

Doskonała jakość, niska cena i wiele innych zalet sprawia, że folie i szkła do Huawei P20 są najlepszym wyborem do zabezpieczenia ekranu telefonu. Warto wiedzieć, że wszystkie te produkty dostępne w sklepie 4GSM skutecznie chronią ekran telefonu przed zarysowaniem. Świadczy o tym wysoki wskaźnik w skali Mohsa wynoszący 9H. Stopień ten oznacza, że powierzchnię szkła lub folii może zarysować jedynie ostrze diamentu. To ogromna przewaga nad innymi akcesoriami ochronnymi, które zabezpieczają ekran tylko i wyłącznie przed zabrudzeniami. Są dużo twardsze i sztywniejsze, a sam proces aplikacji może być powtarzany do skutku dzięki specjalnym materiałom i klejom, które nie pozostawiają po sobie śladu. Co więcej, po nałożeniu szkła lub folii Huawei P20 na wyświetlaczu nie powstają nieestetyczne bąbelki powietrza.

Szkła hartowane Huawei P20 - największy wybór w 4GSM

Szkła hartowane do Huawei P20 są od lat cenione przez użytkowników tego modelu telefonu również za precyzyjne wykonanie. Producenci zostawili w nich miejsce na głośniki i przyciski w postaci odpowiednich wycięć. Dodatkowo ich powierzchnia jest w pełni przezroczysta, dzięki czemu nie zmienia kolorów i nie przekłamuje ich, a obraz wraz ze szczegółami jest taki sam jak przed nałożeniem szkła. Ponadto na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż stosowanie szkieł hartowanych Huawei P20 w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność telefonu, gdyż wszystkie opcje dotykowe są w pełni zachowane, co gwarantuje również wysoki poziom komfortu użytkowania. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Nasi pracownicy bardzo chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego zabezpieczenia telefonu i tym samym doradzą w zakupach. Ze strony sklepu 4GSM i całej załogi gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z zakupu, a także szybką realizację każdego zamówienia.

Folie ochronne Huawei P20 w sklepie 4GSM

Huawei P20 folie ochronne 3MK dzięki swojej technologii chronią ekran przed niekontrolowanym spotkaniem z ostrymi przedmiotami. Telefon to taki sprzęt, z którym praktycznie się nie rozstajemy. Jego naprawa wiąże się z utrudnioną komunikacją. W dzisiejszych czasach jest także narzędziem do pracy, więc bez niego nie możemy wykonywać swoich obowiązków. Huawei P20 folia ochronna 3MK powinna być świetnym rozwiązaniem, dla tych którzy żyją dynamicznie i mają to wątpliwe szczęście do zbijania szybki.

Huawei P20 folia ochronna na ekran to pewne zabezpieczenie Twojego telefonu. Dzięki temu wiesz, że inwestując w sprzęt dobrej jakości będzie służył Ci przez długi czas. Wysokiej klasy elementy zabezpieczające, takie jak szkło hartowane to wykonane z materiałów o wysokich standardach odpornościowych praktyczne akcesoria. Dokup do niego etui Huawei P20, które pomoże Ci zabezpieczyć także tylną część Twojego telefonu. Folia ochronna to niezawodna i praktyczna tarcza przeciw uszkodzeniom ekranu w tym modelu telefonu. Wiemy, jak ważne jest, by telefon, który kupujesz, posłużył Ci przez długi czas. Chcemy, byś mógł cieszyć się jego funkcjami jak najdłużej. Wybierając ten typ zabezpieczenia, chronisz swój sprzęt przed następstwem upadków, zarysowań i innych niefortunnych uszkodzeń. Telefon służy nam każdego dnia, dlatego szybko się eksploatuje, a co za tym idzie, konieczna jest jego niezawodna ochrona. Postaw więc na coś sprawdzonego i zamów już teraz.

    pixel