Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P30 Lite

( ilość produktów: 10 )

Szkła hartowane sprawdzą się w przypadku każdego smartfonu, gdyż uszkodzenie wyświetlacza stanowi znacznie wyższy koszt niż zakup dodatkowej ochrony. Wersje dostępne w naszym sklepie wyróżniają się wysoką jakością, a każda z nich pochodzi od renomowanych producentów, którzy od lat specjalizują się w projektowaniu szkieł hartowanych i folii do Huawei P30 Lite. Szybki hartowane mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim stanowią skuteczną i niezawodną ochronę ekranu przed stłuczeniem, pęknięciem czy zarysowaniem. Tego rodzaju uszkodzenia mogą powstać między innymi podczas roztargnienia i nieprawidłowego obchodzenia się z telefonem, jednak nie jest to reguła. W większości przypadków smartfon może wyślizgnąć się niepostrzeżenie z rąk i efekt będzie taki sam. Zatem każda osoba, której zależy na jak najdłuższym użytkowaniu swojego telefonu, powinna zaopatrzyć się w dodatkowe zabezpieczenie. Jednymi z najpopularniejszych wersji wybieranych przez naszych klientów są szkła hartowane i folie Huawei P30 Lite, gdyż te telefony cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku wśród osób w każdym wieku.

Szkła hartowane i folie Huawei P30 Lite - doskonałe uzupełnienie każdego etui

Większość z nas stara się bardzo dokładnie dbać o swój telefon, gdyż aktualnie ceny poszczególnych modeli są dość wysokie, dlatego kupując nowy smartfon, zwykle dokonujemy wieloletniej inwestycji. Z tego względu najczęściej w pierwszej kolejności wyposażamy go w etui, które doskonale zabezpieczy tył i boki telefonu podczas ewentualnego upadku. Idealnym uzupełnieniem tego akcesorium są szkła hartowane i folie Huawei P30 Lite bądź inne dedykowane modelowi telefonu, który posiadamy.

Prezentowane szkła hartowane mają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest oczywiście wzorowa ochrona wyświetlacza, to jednak nie wszystko. Minimalna grubość sprawia, że zarówno szkła hartowane i folie do Huawei P30 Lite są zupełnie niewidoczne i swoim wyglądem imituje doskonale oryginalną szybę wyświetlacza. Ponadto szkiełko ma bardzo gładką powierzchnię, dzięki czemu można z łatwością przesuwać po nim palcem i korzystać ze wszystkich funkcji dotykowych bez żadnych przeszkód. Żeby w pełni chronić telefon, do szkła dopasuj etui Huawei P30 Lite z naszej oferty.

Szkła i folie Huawei P30 Lite - skuteczna ochrona i łatwy montaż

Kolejna zaletą prezentowanych szkieł hartowanych i folii jest łatwość montażu. Otóż z pewnością poradzi sobie z nim każdy użytkownik smartfonu, a nawet osoba, która nigdy wcześniej nie korzystała z tego typu ochrony na swoim telefonie. Wystarczy dokładnie wyczyścić ekran telefonu, a następnie równo nakleić szkło lub folię na wyświetlacz. W precyzyjnej aplikacji pomaga zarówno twardość, jak i sztywność szkiełka, a także wycięcia przewidziane na głośniki i przyciski. Szybkę można bez obaw odkleić, gdy coś pójdzie nie tak i przykleić ją ponownie, bez obaw o utratę jej właściwości.

Warto także wiedzieć, że szkła hartowane i folie Huawei P30 Lite nie dają wrażenia dodatkowej warstwy na ekranie oraz w żaden sposób nie zmieniają wyświetlanego obrazu na wyświetlaczu i jego szczegółów. Detale, kolory, nasycenie i kontrast są w pełni zachowanie. Ponadto większość szkieł ochronnych charakteryzuje się stopniem 9H w skali Mohsa, co oznacza niezwykłą trwałość i odporność na zarysowanie innymi materiałami. W przypadku tak wysokiej pozycji, rysy na powierzchni szybki mogą powstać tylko na skutek kontaktu z ostrzem diamentowym. Wybierz już dzisiaj szkła hartowane i folie na Huawei p30 Lite, jeśli zależy Ci na wieloletniej ochronie wyświetlacza swojego ulubionego smartfonu.

    pixel