Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P30

( ilość produktów: 7 )

Głównym zadaniem szkieł i folii jest zapewnienie bezpieczeństwa wyświetlacza telefonu przed uszkodzeniem mechanicznym w postaci zarysowań, stłuczeń czy pęknięć. Niestety nawet bardzo uważne obchodzenie się ze smartfonem może spowodować uszczerbek, np. na skutek niefortunnego wyślizgnięcia się go z rąk czy z kieszeni. Dlatego warto zadbać o należytą ochronę, która będzie w stanie zabezpieczyć urządzenie przez cały okres jego użytkowania. Szkła hartowane na telefon oferowane w naszym sklepie internetowym 4GSM to doskonałe rozwiązanie z kilku powodów. Wszystkie modele cechują się wysoką jakością i starannym wykonaniem każdego detalu. Dzięki temu szkła hartowane i folie Huawei P30 są skuteczne i niezawodne, o czym z pewnością przekona się każdy użytkownik telefonów tej marki tuż po ich aplikacji. Ogromną zaletą szybek ochronnych jest ich wygląd. Doskonale imitują oryginalny wyświetlacz, dzięki czemu pozostają niewidoczne, a telefon nie traci swoich walorów wizualnych. W asortymencie znajdziesz szeroki wybór modeli, a wśród najczęściej wybieranych są szkła hartowane i folie Huawei P30, które cenione są za doskonałe właściwości i niezwykła trwałość.

Szkła hartowane i folie Huawei P30 - doskonały wybór do każdego smartfonu

Szkła hartowane i folie do Huawei P30 wyróżniają się doskonałą odpornością na uszkodzenia. Wszystko dzięki specjalnym materiałom, które pozwoliły osiągnąć poziom 9H w 10-stopniowej skali Mohsa, określającej stopień twardości minerałów. Stopień 1 oznacza, że daną powierzchnię można bardzo łatwo zarysować praktycznie każdym innym materiałem, natomiast stopień 10 zajmuje diament, którego nie da się zarysować w typowy sposób. Szkła hartowane i folie pomogą zamortyzować uderzenie, by skutki upadku były zredukowane do minimum. W najgorszym wypadku do wymiany będzie tylko szkiełko ochronne, a nie cały wyświetlacz. Zatem warto je stosować, gdyż wymiana ekranu to zdecydowanie jedna z kosztowniejszych, a często także nieopłacanych usterek.

Dodatkową zaletą prezentowanych akcesoriów jest ich wytrzymałość, która jest większa niż zwykłego szkła. Poszczególne modele są odpowiedniej grubości i sztywności, dzięki czemu są również łatwe w aplikacji nawet dla osób, które nigdy nie miały z nimi styczności. Montaż jest szybki i przebiega bardzo sprawnie, a wycięcia na przyciski i głośniki pozwalają na bezproblemowe korzystanie z funkcji telefonu również po przyklejeniu szkiełka. Co więcej, są odpowiednie do większości etui Huawei P30, dostępnych w naszym sklepie. Wszystkie z wymienionych zalet dotyczą zarówno najpopularniejszego modelu, którym są szkła hartowane i folie Huawei P30, jak i pozostałych.

Szkła i folie Huawei P30 pełne zalet

Warto również wiedzieć, że szkła hartowane i folie Huawei P30 dostępne w naszym asortymencie są w pełni przezroczyste, dzięki czemu nie wpływają na wyświetlany obraz na ekranie. Zatem wszystkie kolory i szczegóły są doskonale zachowanie. Powierzchnia szkieł jest gładka i śliska, co gwarantuje płynne przesuwanie palca po ekranie. Dodatkowa powłoka gwarantuje również działanie wszystkich funkcji dotykowych, co jest niezwykle istotne w przypadku nowoczesnych smartfonów. Ponadto wszystkie modele są doskonale dopasowane do dedykowanych im telefonów.

Wysoka jakość dostępnych akcesoriów sprawia, że raz założona szybka lub szkło posłuży użytkownikowi tak długo, jak długo będzie działać samo urządzenie. Zapraszamy zatem do zakupu. Z naszej strony gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia oraz pomoc w doborze odpowiedniego elementu zabezpieczającego. Zamów już dziś szkła hartowane i folie na Huawei P30 lub inny model telefonu bądź zrób komuś doskonały prezent w atrakcyjnej cenie, który będzie bardzo praktyczny.

    pixel