Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P40 Lite 5G

( ilość produktów: 4 )

Najważniejszą funkcją szkła ochronnego jest zabezpieczenie ekranu smartfonu. Szkła hartowane i folie Huawei P40 Lite 5G pozwalają uniknąć zarysowań i skutków upadków. Nie raz i nie dwa razy zdarzyło Ci się upuścić telefon? To witaj w ekskluzywnym gronie niemal wszystkich użytkowników smartfonów. Takie sytuacje spotkają każdego z nas. Jesteśmy wręcz szczęśliwi, gdy upadek kończy się rysą lub telefon ląduje na miękkiej części etui Huawei P40 Lite 5G. Dramat zaczyna się, kiedy trzeba wymienić ekran lub inne komponenty smartfonu. Koszty często zbliżone są do niemal połowy wartości nowego sprzętu. Niestety nie jest to opłacalny biznes. Oczywiście możesz uniknąć tych nieprzyjemnych przeżyć - kupując szkła hartowane i folie Huawei P40 Lite 5G. W 4GSM znajdziesz szkła i folie o wysokiej klasie odporności. Świetnie pasujące do kształtu ekranu Huawei P40 Lite 5G. Gwarantujące ochronę przed upadkiem z wysokości, przed zabrudzeniem i odciskami palców. Nie obawiaj się dłużej nieprzewidzianych sytuacji i nie martw się na zapas - kup szkła hartowane i folie Huawei P40 Lite 5G!

Jak wybrać szkła hartowane i folie Huawei P40 Lite 5G?

Podczas zakupu szkieł hartowanych i folii do Huawei P40 Lite 5G zwróć uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze zawarte w opisie wskaźniki wytrzymałości. Zakończone będą wielką literą H oznaczającą twardość tworzywa. To 10 - stopniowa skala, zatem pożądane będą liczby co najmniej powyżej 6. Po drugie przeczytaj czy szkło posiada jakąś dodatkową cechę np. oleofobową lub matową powierzchnię. Ta pierwsza jest niezwykle pożądaną, ponieważ cechuje się minimalną chropowatością. Mniejszą niż szkło. Co oznacza, że nie pozostaje na niej kurz ani odciski palców. Po trzecie - upewnij się, że szkła hartowane i folie Huawei P40 Lite 5G dopasowane są do modelu Twojego smartfonu. Poza tym wybierz także etui Huawei P40 Lite 5G, dzięki którym zabezpieczysz cały telefon.

Szkła hartowane Huawei P40 Lite 5G - co oznacza 5D? Szkło hartowane Full Glue

Często spotykanym zapisem w nazwach szkieł jest oznaczenie 2D, 3D, 5D. Co oznaczają? Czemu coraz bardziej popularnym staje się szkło hartowane Full Glue? Spieszymy z pomocą! 
Zastosowanie w nazwie 2D oznacza, że szkło przeznaczone jest do płaskich ekranów. 3D natomiast określa szkła, które dopasują się do ekranów o zaokrąglonych brzegach. Zaskoczeniem jest oznaczenie 5D - nie, nie jest 5 - wymiarowym szkłem. Znakuje szkła hartowane Full Glue. Jak sama nazwa wskazuje, szkła pokryte są klejem na całej powierzchni. Jest to gwarancją idealnego przylegania do ekranu, bez powstawania pęcherzyków powietrza. Szkła hartowane Huawei P40 Lite 5G 5D dostępne są w Naszym sklepie.

Hybrydowe szkła i folie Huawei P40 Lite 5G 

Odkryjmy ostatnią ze szklanych zagadek. Co oznacza hybryda? To połączenie funkcji szkła hartowanego z elastycznością folii ochronnej. Szkła hartowane Huawei P40 Lite 5G ze względu na swoje wyjątkowe właściwości są rzadko spotykanym produktem. Nie zawsze kompatybilnym z danym modelem telefonu. Stąd niewielka jego popularność. W Naszym sklepie znajdziesz taki wariant szkła hartowanego. Zapraszamy do poznania całej oferty - szkła hartowane i folie Huawei P40 Lite 5G!

    pixel