Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P50

( ilość produktów: 2 )

Szkła hartowane i folie do Huawei P50 to doskonały wybór w każdym przypadku, gdyż stanowią doskonałe zabezpieczenie wyświetlacza przed uszkodzeniem mechanicznym. Jednak należy dokładnie zapoznać się z parametrami i właściwościami poszczególnych wersji, by wybrać tą właściwą. W ofercie naszego sklepu internetowego 4GSM znajduje się szeroki wybór tylko i wyłącznie sprawdzonych i skutecznych szkieł hartowanych i folii ochronnych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupione szkiełko będzie idealnym wyborem w każdym przypadku. Trwałość akcesoriów znajdujących się w tej kategorii nie ma sobie równych, dlatego warto zakupić kilka sztuk, by w razie potrzeby mieć wiele modeli w zapasie na wymianę. Szkła hartowane i folie Huawei P50 dostępne w naszym asortymencie są stosowane również przez użytkowników smartfonów tej marki i cenione za najwyższą jakość. Oferujemy je w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić. Warto wiedzieć, że ekran bez szkła hartowanego jest ciągle narażony na uszkodzenie, nawet gdy zwracamy szczególną uwagę na jego ochronę. Jednak wystarczy drobne ziarenko piasku lub niefortunne wypuszczenie telefonu z rąk, tylko tyle wystarczy, aby spowodować nieodwracalne uszkodzenia frontu telefonu. Wtedy jedynym ratunkiem będzie kosztowna wymiana wyświetlacza. Zatem już dziś zabezpiecz swojego smartfonu i wybierz najlepsze szybki ochronne, wśród których znajdziesz model do najpopularniejszego telefonu tej marki, mianowicie szkła hartowane i folie Huawei P50.

Solidne i skuteczne szkła hartowane i folie Huawei P50

Niestety nie wszystkie smartfony są fabrycznie zabezpieczone solidnym szkłem, odpornym na uszkodzenia. Jednak modele wyposażone w szybki typu Gorilla Glass również nie zawsze będą w stanie ochronić wyświetlacz przed rozbiciem czy porysowaniem, dlatego w każdym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie zakup dodatkowej ochrony. W naszym sklepie zarówno szkła hartowane Huawei P50, jak i folie ochronne są znacznie bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło, o czym świadczy wysoka pozycja w skali Mohsa. Większość modeli ma zazwyczaj oznaczenie 9H, co oznacza, że ich powierzchni nie da się zarysować nawet ostrym narzędziem, a jedynie ostrzem diamentowym.

Jednak, poza wysoką jakością, w przypadku szkieł hartowanych niezwykle istotna jest ich poprawna aplikacja. Sam montaż jest stosunkowo prosty i szybki - wystarczy kilka chwil, by szkiełko zostało poprawnie nałożone na wyświetlacz, z czym poradzą sobie również osoby bez doświadczenia. Wszystko dlatego, że zarówno szkła hartowane i folie do Huawei P50 są doskonale dopasowane do kształtu ekranu zarówno pod kątem rozmiaru, jak i wszelkich wycięć przeznaczonych na głośniki czy przyciski. Precyzyjna aplikacja nie pozostawi po sobie bąbelków powietrza.

Bez względu na to, jaki rodzaj ochrony wyświetlacza wybierzesz, niezbędny jest zakup Etui Huawei P50. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli dostępnych o tego telefonu.

    pixel