Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane i Folie ochronne do Huawei P9 Lite 2017

( ilość produktów: 3 )

Kupując nowy, drogi telefon liczymy na to, że będzie nam służył jak najdłużej. Jedną z najczęściej występujących usterek jest zbita szybka ekranu. Ta pozornie nieszkodliwa usterka, często staje się przyczyną wielu późniejszych wydatków. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem okazuje się zakup dodatkowego zabezpieczenia, jakim są folie ochronne i szkła hartowane do Huawei P9 Lite 2017, które skutecznie ochronią Twój wyświetlacz przed wszelkiego rodzaju zadrapaniami czy pęknięciami. Dzięki nim odkładanie telefonu do plecaka przestanie się wiązać z dodatkowym stresem. Poznaj całą naszą ofertę i wybierz odpowiednie szkła i folie do Huawei P10!

Folie i szkła na Huawei P9 Lite 2017

Dzięki dodatkowej warstwie ochronnej folie i szkła Huawei P9 Lite 2017 zabezpieczą ekran Twojego telefonu przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Wysokiej jakości wyświetlacz to nierzadko właściwość decydująca o zakupie danego modelu. W związku z tym warto zainwestować w jego ochronę. Koszt związany z zakupem odpowiedniej folii lub szkła to wydatek rzędu parunastu złotych, natomiast wymiana całego ekranu nierzadko przewyższa wartość telefonu. Folie ochronne i szkła hartowane Huawei P9 Lite 2017 pozwolą Ci uniknąć tego typu wydatków. Cienka, ale bardzo wytrzymała warstwa to gwarancja dobrze zabezpieczonego ekranu. Warto połączyć je z odpowiednim etui Huawei P9 Lite 2017 dostępnym w naszym sklepie.

Folie ochronne 3MK Huawei P9 Lite 2017 

Firma 3MK to zdecydowany lider na rynku folii ochronnych. Dzięki licznym modyfikacjom i innowacjom, folie na Huawei P9 Lite 2017 tej marki plasują się na pierwszych miejscach wśród różnego typu akcesoriów do telefonów. Dodatkowe zastosowanie warstwy ceramicznej sprawia, że folie uzyskują realną twardość powierzchni 7H. Ta subtelna zmiana decyduje o wyjątkowości przedstawianych produktów. Folie Huawei P9 Lite 2017 skutecznie ochronią Twój telefon przed wszelkiego rodzaju zadrapaniami. Ponadto dołączony zestaw zawiera specjalną ściereczkę oraz naklejki instalacyjne, które ułatwiają montaż oraz sprawią, że folie będą idealnie przylegać do powierzchni. Co ważne, mimo ogromnej ochrony, są niemal niewyczuwalna podczas codziennego użytkowania. Zapewnia świetny poślizg palca oraz w żaden sposób nie wpływa na wrażliwość dotyku. To niemal niezbędna inwestycja, która znacznie zwiększy komfort użytkowania telefonu. Dzięki niej odkładając swoje urządzenie, nie będziesz musiał martwić się o zarysowania czy pęknięcia powstałe na skutek kontaktu z ostrymi przedmiotami takim jak klucze. Folie ochronne 3MK na telefon Huawei P9 Lite 2017 to najlepszy sposób na zabezpieczenie Twojego urządzenia oraz uniknięcie kosztów związanych z wymianą ekranu.

    pixel