Wyszukaj po ID produktu

Szkła hartowane Huawei P9

( ilość produktów: 5 )

Obecnie coraz więcej telefonów posiada ogromne, wysokiej jakości ekrany. Jednak zbite wyświetlacze stały się swego rodzaju plagą, która pociąga za sobą dość duże koszty. Aby jak najdłużej cieszyć się pięknym ekranem, odpowiednim zakupem będą folie i szkła Huawei P9. Dzięki nim Twoje urządzenie zyska dodatkową warstwę, która zabezpieczy go przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami czy pęknięciami. Postaw na folie ochronne i szkła hartowane wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, dzięki którym dodatkowo zabezpieczysz swój telefon Huawei P9.

Folie i szkła do Huawei P9 – na czym polega ich wyjątkowość?

Folie i szkła do Huawei P9 odznaczają się przede wszystkim cienką, ale superwytrzymałą strukturą, która zapewnia świetną ochronę. Innowacyjność produktów zasadza się na zastosowaniu powłoki ceramicznej, która daję realną twardość powierzchni 7H lub 9H. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie świetnie zabezpieczone nawet podczas gwałtownych upadków. Folie ochronne i szkła hartowane na telefon Huawei P9 to elastyczne powłoki, które idealnie dopasują się do ekranu Twojego telefonu, zapewniając mu możliwie najlepszą ochronę. Co więcej, produkty są w pełni bezpieczne dla użytkownika, ponieważ w przypadku ewentualnego zbicia nie kruszą się. Doskonałym rozwiązaniem jest również łatwość montażu. Zestawy szkieł i folii do P9 zawierają specjalną ściereczkę oraz naklejki, które znacznie przyspieszają montaż, zapewniając najlepsze efekty. Folie i szkła Huawei P9 to idealne dopełnienie każdego telefonu, które sprawi, że odkładanie urządzanie do torby bądź plecaka przestanie wiązać się ze strachem o zarysowanie ekranu kluczami, czy innymi ostrymi przedmiotami.

Folie ochronne i szkła hartowane Huawei P9 – czy wpływają na komfort użytkowania?

Oferowane przez nas folie i szkła hartowane P9 to produkty najwyższej jakości. Wyjątkowo cienka powłoka sprawia, że obecność dodatkowej warstwy jest niemal niewyczuwalna. Poza tym dzięki zastosowaniu innowacyjnej struktury, poślizg palca zostaje znacznie zwiększony, a czułość na dotyk jest praktycznie niezmienna. Wiemy, że podczas zakupu telefonu jednym z decydujących parametrów jest świetny wyświetlacz, dlatego folie ochronne i szkła hartowane Huawei P9 w żadnym stopniu nie wpływają na jakość obrazu. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością jeszcze dłużej. Telefon to nierzadko nie tyko urządzenie, z którego korzystamy na co dzień, ale również swego rodzaju narzędzie pracy. W związku z tym warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie, dzięki któremu nasz smartfon zawsze będzie bezpieczny. Ze zbitym ekranem często powiązane są kolejne usterki, których naprawa może przewyższać wartość telefonu. Zakupując odpowiednią folię lub szkło P9, małym kosztem unikasz późniejszych, dużo większych wydatków.

    pixel