Wyszukaj po ID produktu

Kable Audio

( ilość produktów: 37 )

Kable Audio to narzędzia, które pozwolą Ci podłączyć większość telefonów, laptopów lub innych sprzętów elektronicznych ze: słuchawkami, głośnikami, radiem samochodowym, czy mikrofonem. Należą do nich kable AUX, Jack, mini Jack, lightning. W naszym sklepie znajdziesz kable audio w różnych długościach, z różnymi wtyczkami, które posłużą Ci także jako przejściówki i rozdzielacze. Poznaj całą naszą ofertę produktów do sprzętu audio i ciesz cię czystym i wyraźnym dźwiękiem. 

Kable Audio AUX

Kable Audio oferowane przez sklep zapewnią Ci doskonałą jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Zebraliśmy produkty, które będą towarzyszyć Ci przez wiele miesięcy bez oznak zużycia. Skupiliśmy się na najlepszych markach, w tym: Ugreen i Remax. Dzięki nim łatwo połączysz swoje urządzenia audio, takie jak telefony, słuchawki, głośniki samochodowe, mikrofony czy karty dźwiękowe.

Jedną z grup produktów są kable AUX, które mają uniwersalne łącze o 3,5-milimetrowym interfejsie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Mogą być używane bez konieczności zdejmowania pokrowca telefonu, a materiały wysokiej jakości, takie jak miedź emaliowana i stop aluminium, zapewniają niezawodność i trwałość tego kabla.

Kolejną grupą są kable Jack 6,35 mm. Najczęściej służą do połączenia z radiem samochodowym, zestawem kina domowego czy smartfonem. W naszym sklepie zebraliśmy kable jack, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Posiada dwa złącza Jack 6,35 mm, co pozwala na podłączenie różnych urządzeń, takich jak mikrofony, gitary czy instrumenty muzyczne. Długość kabli jack sięga nawet do 5 metrów, co zapewnia większy zasięg i stabilność sygnału.

Przejściówki Audio

Poza kablami audio, w ofercie mamy także produkty, które umożliwią Ci podłączenie głośników lub mikrofonu, do sprzętu bez odpowiedniego portu. Przejściówki Audio to niewielkie urządzenia z różnymi zakończeniami - wtyczkami np.: lightning-aux, jack-mini jack.

Kable Lightning do AUX 3,5 mm z certyfikowanym przez Apple chipem MFi to kolejna opcja w kategorii kabli audio. Te wytrzymałe kable umożliwiają wygodne podłączenie smartfonów iPhone lub iPada do słuchawek czy radia samochodowego. Zapewniają krystalicznie czyste brzmienie i obsługują częstotliwość próbkowania do 48 kHz. Wysokiej jakości materiały, takie jak emaliowana miedź i aluminiowe obudowy wtyczek wzmocnione nylonowym oplotem, sprawiają, że kable są odporne na uszkodzenia i zapewniają niezawodne połączenie.

W naszej ofercie warto też zwrócić uwagę na rozdzielacze audio. Są to kable oddzielające port słuchawek od mikrofonu, umożliwiające podłączenie słuchawek i mikrofonu do komputera lub laptopa. Te kompatybilne z wejściem mini jack 3,5 mm rozdzielacze pozwalają cieszyć się światem muzyki, filmów i rozmów. Dzięki technologii Hi-Fi stereo oferują krystaliczne brzmienie bez zakłóceń. Ich uniwersalność sprawia, że można je wykorzystać z wieloma urządzeniami, takimi jak telewizory, głośniki czy miksery audio. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności i posiadają wzmocnienia w najbardziej podatnych na pęknięcia miejscach.

Kable Audio w sklepie to oferta różnorodnych produktów, które zapewniają wysoką jakość dźwięku, trwałość oraz wygodę użytkowania. Bez względu na to, czy chcesz połączyć telefon z innymi urządzeniami audio czy potrzebujesz rozdzielacza do swojego komputera, znajdziesz tu odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

    pixel