Wyszukaj po ID produktu

Kable Apple Lightning

( ilość produktów: 127 )

Kabel do iPhone lightning to niewielkich rozmiarów przewód zakończony złączem przeznaczonym do urządzeń Apple. Służy przede wszystkim do łączności iPhone'ów. Adapter umożliwia podłączenie telefonu do ładowania i szybkie zasilenie baterii. Kabel lightning łączy sprzęt z innymi urządzeniami, w zależności od typu portu: USB, USB-C, HDMI, Micro USB. Dzięki niemu zwolnisz miejsce na dysku Twojego smartfonu, połączysz go z komputerem lub tabletem, prześlesz zdjęcia i dokumenty z jednego na drugi.
Oferujemy oryginalne kable do iPhone oraz wysokiej jakości zamienniki. W trosce o bezpieczeństwo Twojego sprzętu Apple wybieramy kable znanych i sprawdzonych marek takich jak: BASEUS, USAMS, Nillkin. Każdy produkt jest nowy i gotowy do użytku. 

Kabel Lightning

Kabel lightning służy do obsługi sprzętu Apple: iPhone, iPad, Mac. To certyfikowane akcesoria zapewniające łączność między różnego rodzaju urządzeniami. Służą do transferu muzyki, filmów, dokumentów lub ładowania telefonu. Jeśli Twój telefon zaczyna zwalniać i brakuje Ci miejsca na dysku, z łatwością przy użyciu kabla lightning przeniesiesz dane na komputer, dokonasz aktualizacji lub zainstalujesz nowe aplikacje. 

Kabel do iPhone - budowa

Kabel do iPhone jest dwustronny, co oznacza, że może być podłączany do telefonu lub tabletu bez względu na ułożenie. Po obydwu stronach ma symetrycznie ułożone 8 pinów, decydujących o jego sprawnym funkcjonowaniu. Jest mniejszy do poprzedniego przewodu stosowanego przez Apple, co łatwo rozpoznać, nawet nie będąc ekspertem w tej dziedzinie. Kabel lightning pasuje do telefonów od iPhone 5 do najnowszych iPhone 12 i 13. Jeśli masz starszy sprzęt Apple, potrzeba Ci będzie przejściówka.

Kable do iPhone mogą mieć długość od 9cm do 2m.

Kabel do ładowania iPhone

Kabel lightning nie służy wyłącznie do ładowania iPhone, jak wspomnieliśmy już wcześniej, spełnia kilka innych funkcji. Za pomocą złącza USB możesz go połączyć z niemal każdym innym urządzeniem. Jeśli potrzebujesz przejścia z lightning na USB-C - w 4GSM znajdziesz co najmniej kilka produktów różnych marek umożliwiających to połączenie. Bez problemu podłączysz też urządzenie Apple do telewizora lub monitora za pomocą adaptera HDMI.

Oryginalny Kabel iPhone czy zamiennik?

Wybór pomiędzy oryginalnym kablem do iPhone a zamiennikiem, to dylemat każdego, kto kupuje przewód ze złączem lightning. Zaletą oryginalnego kabla jest niemal stuprocentowa pewność kompatybilności z telefonem. Nie musisz się martwić, że iPhone podczas ładowania zacznie się nadmiernie nagrzewać lub się uszkodzi. Z drugiej strony kabel marki BASEUS czy USAMS to również produkty wysokiej jakości, których sprawne i bezpieczne funkcjonowanie było potwierdzone setkami testów. Co więc wybrać? Oryginalny kabel do iPhone prawdopodobnie będzie dużo droższy niż zamiennik. A ten wcale nie musi być gorszy od Apple'owskiego, a możliwe, że będzie łatwiej dostępny i w wielu wariantach np. kolorystycznych.

pixel