Wyszukaj po ID produktu

Ładowarki biurkowe, stacje dokujące do telefonów

( ilość produktów: 27 )

Ładowarki biurkowe to bezprzewodowe urządzenia, które spełniają dwie funkcje. Są to podstawki biurkowe i stacje dokujące. Oznacza, to, że ustawiając swój telefon na ładowarce Spigen lub Choetech, uzyskujesz dostęp do smartfonu w zasięgu ręki i jednoczesne ładowanie baterii. Bogatą ofertę tych produktów znajdziesz w naszym sklepie 4GSM. Zapewniamy produkty sprawdzonych marek, o mocy nawet 15W, wyposażone w technologię MagSafe i wyposażone w antypoślizgowe zabezpieczenia. Poznaj wszystkie nasze stacje dokujące i ładowarki biurkowe i wybierz odpowiednią dla siebie!

Stacje dokujące 

Stacje dokujące to niewielkie urządzenia umożliwiające bezprzewodowe ładowanie telefonów, słuchawek czy smartwatchy. Po ustawieniu na biurku działają poprzez zastosowanie cewki elektromagnetycznej umieszczonej wewnątrz stacji dokującej, która tworzy pole magnetyczne przypominające antenę. To pole przesyła energię do telefonu za pośrednictwem odbiornika. Wewnątrz telefonu znajduje się również mniejsza cewka elektromagnetyczna, która odbiera energię wysłaną przez cewkę indukcyjną i przekazuje ją z powrotem do baterii telefonu.

Biurkowe stacje dokujące to wygodny sposób ładowania telefonów bez kabli. Jednym z czynników, który wpływa na efektywność ładowania bezprzewodowego, jest odległość między odbiornikiem urządzenia a nadajnikiem stacji dokującej. Im dalej znajduje się odbiornik od nadajnika, tym wolniejsze jest ładowanie. Jeśli urządzenie zostanie przesunięte o kilka milimetrów, może spowolnić proces ładowania.

Dostępne w naszym sklepie stacje dokujące są szybkie, osiągają nawet 15 watów mocy ładowania.

Ładowarki biurkowe dostępne na 4GSM

Ładowarki biurkowe to oryginalne ładowarki indukcyjne, zaprojektowane z myślą o użytkownikach urządzeń marki Samsung, Apple i innych. Ich głównym wyróżnikiem jest technologia Super Fast Wireless Charging, która umożliwia szybkie ładowanie urządzeń. Wśród licznych funkcji wsparcia dla ładowania indukcyjnego znajduje się AirBoost, automatycznie dopasowujący tryb ładowania do potrzeb urządzenia oraz inteligentny układ obwodów z technologią OverHeat, chroniący przed przeładowaniem i przegrzaniem.

Ładowarki biurkowe znajdujące się w ofercie sklepu 4GSM są wielofunkcyjne. Można z nich korzystać na różne sposoby: układając płasko lub na stojaku w pionie. Solidnie zaprojektowany zawias do unoszenia gwarantuje trwałość i niezawodność podczas użytkowania. Są odporne na uszkodzenia. Powierzchnia standu i podstawy pokryta jest w większości modeli Spigen, Ugreen, Joyroom antypoślizgowym materiałem. Zapewnia to stabilne ułożenie ładowarki na biurku.

Dostępne w sklepie ładowarki biurkowe są dla osób, które cenią szybkie ładowanie i chcą uniknąć konieczności podłączania kabli. Jednym z kultowych produktów jest ładowarka UGREEN CD245 o mocy do 15 W oraz kompatybilnością z różnymi smartfonami i słuchawkami bezprzewodowymi, w tym m.in. iPhone, Xiaomi, Samsung, Huawei oraz AirPods. Ładowarka ta oferuje bezpieczeństwo użytkowania, jest lekka, przenośna i wyposażona w magnesy, które zapewniają stabilność podczas ładowania.

Kolejną propozycją ładowarek biurkowych kompatybilnych ze standardem MagSafe, jest produkt marki Choetech. Te ładowarki posiadają regulację napięcia, co umożliwia ładowanie urządzeń o różnej mocy. Charakteryzują się designerskim wykonaniem z metalu i wysokiej jakości tworzywa, a także wyposażone w antypoślizgowe pady dla większej stabilności. Posiadają także wzmocnioną cewkę miedzianą, co przyspiesza tempo ładowania.

Ładowarka od marki Tech-Protect jest wygodna i funkcjonalna, minimalizując ilość potrzebnych akcesoriów ładujących. Jest kompatybilna z telefonami z systemem MagSafe, słuchawkami bezprzewodowymi Apple Airpods oraz produktami z serii Apple Watch. Ładowarka oferuje modułową konstrukcję, która umożliwia ładowanie w dowolnej konfiguracji, zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Zapewnia ochronę przed przegrzaniem i przepięciami oraz posiada dodatkową funkcję nocnej lampy LED.

Ostatnia propozycja to ultracienka ładowarka magnetyczna, kompatybilna z urządzeniami z serii iPhone 12 oraz smartfonami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe Qi. Dzięki funkcji MagSafe i magnesom utrzymującym telefon w miejscu, użytkownicy mogą naładować swoje telefony szybko i wygodnie, bez konieczności wyjmowania ich z etui. 

    pixel