Wyszukaj po ID produktu

Power Banki, Ładowarki przenośne

( ilość produktów: 23 )

Power banki to rodzaj przenośnych ładowarek, które zasilą baterię Twojego telefonu bez konieczności używania kabli i podłączania do prądu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo duży wybór power banków o różnej pojemności, wielkości, marce i dodatkowych funkcjach. Poznaj wszystkie nasze produkty i wybierz power bank, który najlepiej sprawdzi się, kiedy będziesz potrzebował awaryjnego ładowania.

Power banki na 4GSM

Power Bank to przenośna ładowarka. Niewielkie i przenośne urządzenie zaprojektowane w celu zapewnienia wygodnego źródła zasilania w podróży. Urządzenia te są dostępne w naszym sklepie 4GSM w różnych rozmiarach i pojemnościach, od smukłych, kieszonkowych modeli po większe o większej mocy. Power banki służą przede wszystkim do ładowania:

  • smartfonów,
  • tabletów,
  • słuchawek,
  • smartwatchy
  • i innych urządzeń ładowanych przez USB.

Są idealnym zasilaniem awaryjnym, kiedy jesteś na campingu, pod namiotem lub na festiwalu. Większość power banków wykorzystuje baterie litowo-jonowe, które są powszechnie spotykane w urządzeniach elektronicznych. Baterie te mają zdolność magazynowania energii przez dłuższy czas, dzięki czemu power banki zachowują swoją energię do czasu, aż będą potrzebne. Działanie jest proste. Urządzenie przechowuje energię w swoich wewnętrznych bateriach, którą można później przesłać do podłączonych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj power banki wyposażone są w porty USB do podłączania urządzeń, choć niektóre modele mogą również obsługiwać funkcję ładowania bezprzewodowego.

Banki energii oferują praktyczny i wygodny sposób na wydłużenie żywotności baterii urządzeń, zwłaszcza podczas podróży, biwakowania lub w sytuacjach, w których dostęp do źródeł zasilania jest ograniczony. W 4GSM oferujemy szeroką gamę power banków, nasz wybór obejmuje kompaktowe i lekkie modele ułatwiające przenoszenie, a także produkty o dużej pojemności, które mogą ładować wiele urządzeń jednocześnie. Przejrzyj naszą kolekcję, aby znaleźć idealny power bank spełniający Twoje wymagania.

Ładowarki przenośne dostępne w sklepie 4GSM

Ładowarki przenośne to narzędzia, dzięki którym możesz naładować swój telefon, gdziekolwiek jesteś, bez dostępu do prądu. W sklepie 4GSM znajdziesz różne modele ładowarek przenośnych o najwyższej pojemności i kompatybilne z każdym Twoim urządzeniem. W naszej ofercie znajduje się podróżna wersja najlepszej ładowarki bezprzewodowej 3w1 na rynku. STM ChargeTree Go pozwala na jednoczesne ładowanie trzech różnych urządzeń: telefonu, zegarka Apple Watch oraz słuchawek bezprzewodowych AirPods i AirPods Pro. Dzięki składanej konstrukcji zmieścisz ją w kieszeni, torbie i plecaku.

Dostępne w naszym sklepie ładowarki są odpowiednie zarówno do telefonów iPhone, jak i innych smartfonów obsługującymi ładowanie bezprzewodowe Qi, takimi jak Samsung, Xiaomi, OPPO i inne. Możesz ładować telefon w pionie, gdy ładowarka jest rozłożona, lub w pozycji poziomej, gdy jest złożona. Moc wyjściowa przenośnych ładowarek wynosi maksymalnie 15W dla telefonu, 5W dla AirPods oraz 3W dla zegarka Apple Watch. Wiele modeli posiada zintegrowane diody LED, które informują o rozpoczęciu ładowania. Po 30 sekundach diody gasną. Większość ładowarek przenośnych jest sprzedawana w zestawie z kablem USB-C o różnej długości i posiada certyfikat Qi.

W naszym sklepie znajdziesz również inne modele ładowarek przenośnych, takie jak powerbanki marki Choetech. Powerbanki tej marki charakteryzują się kompatybilnością z popularnymi urządzeniami na rynku, a także bezpieczeństwem w podróży i użytkowaniu. Model B660 o pojemności 3000mAh jest niewielkich rozmiarów i wyposażony w kabel magnetyczny z wymiennymi końcówkami USB C, Micro USB i Lightning, co sprawia, że jest kompatybilny z różnymi urządzeniami.

Kolejnym interesującym modelem jest powerbank marki Choetech o pojemności aż 20000mAh. Ten power bank oferuje zasilanie dla kilku urządzeń jednocześnie za pomocą złączy USB, USB C oraz ładowarce indukcyjnej Qi. Oferuje wsparcie dla protokołów szybkiego ładowania.

 

    pixel