Wyszukaj po ID produktu

Ładowarki samochodowe do telefonów

( ilość produktów: 97 )

Ładowarki samochodowe zapewniają naładowanie baterii Twojego telefonu, tabletu, powerbanku, nawigacji i innych urządzeń podczas podróży samochodem. W sklepie 4GSM oferujemy podwójne ładowarki do samochodu z wieloma portami, abyś mógł ładować kilka rodzajów sprzętu jednocześnie. Mamy też produkty z rozdzielaczami, pozwalające na podłączenie dwóch ładowarek, aby zapewnić dostęp do energii także Twoim pasażerom. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz odpowiednią ładowarkę samochodową do telefonu!

Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe to urządzenia przeznaczone do ładowania urządzeń elektronicznych, takich jak telefony komórkowe lub odtwarzacze MP3, w samochodzie. Ładowarki podłącza się do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V w pojeździe i dostarczają one energię do telefonu. Połączenie odbywa się za pośrednictwem portu USB i przewodu zasilającego. Korzystając z ładowarki samochodowej, możliwe jest jednoczesne ładowanie urządzenia i korzystanie z niego, np. wykonywanie połączeń telefonicznych. Nie wszystkie są uniwersalne, ponieważ niektóre urządzenia wymagają własnych ładowarek.

Ładowarki samochodowe działają poprzez wykorzystanie akumulatora pojazdu do zasilania podłączonych urządzeń elektronicznych. Po podłączeniu zamieniają wysoki prąd z akumulatora na napięcie odpowiednie dla urządzenia elektronicznego. Adapter ten zapewnia, że obwody urządzenia nie zostaną przeciążone lub uszkodzone przez wysoki prąd.

Ładowarki samochodowe są powszechnie dostępne i kompatybilne z różnymi modelami pojazdów. Niektóre samochody mogą mieć nawet wyznaczone porty ładowania lub możliwość ładowania bezprzewodowego. Ładowarki te zapewniają wygodę i elastyczność ładowania urządzeń podczas podróży