Wyszukaj po ID produktu

Ładowarki sieciowe do telefonu Google

( ilość produktów: 70 )

Ładowarki do telefonów Google w sklepie 4GSM to urządzenia, które zapewniają szybkie i efektywne ładowanie Twojego smartfonu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ładowarki o wysokiej mocy, czy modelu z wieloma portami, w 4GSM znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Wszystkie ładowarki są wyposażone w nowoczesne technologie, takie jak Power Delivery czy Quick Charge, które gwarantują szybkie ładowanie. Dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom Twój telefon jest chroniony przed przepięciami i przegrzewaniem. Design ładowarek do Google Pixel jest minimalistyczny i elegancki, dzięki czemu doskonale wpasowują się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Google Pixel, czy innego smartfonu, w 4GSM znajdziesz ładowarkę, która spełni Twoje oczekiwania. Wybierz jakość i niezawodność, które oferuje sklep 4GSM, i ciesz się nieprzerwaną mocą w każdym miejscu!

Ładowarki do telefonów Google

Ładowarki do telefonów Google są dostępne w sklepie 4GSM w różnych wariantach, które różnią się mocą, liczbą portów oraz technologią szybkiego ładowania. Są kompatybilne z różnymi urządzeniami, nie tylko z telefonami Google, ale także z innymi markami smartfonów, tabletów, słuchawek, smartwatchy i innych urządzeń przenośnych. W ofercie znajdują się ładowarki sieciowe, które można podłączyć bezpośrednio do gniazdka elektrycznego.

Możesz wybrać ładowarki GaN do Google Pixel, czyli wykonane przy użyciu azotku galu. Są wydajniejsze, mniejsze i bezpieczniejsze niż tradycyjne ładowarki. Technologia ta pozwala na lepsze przewodzenie ciepła, mniejsze zużycie energii i wysoką wydajność ładowania. Wiele z nich obsluguje Power Delivery lub Quick Charge, czyli standardy szybkiego ładowania, który pozwala na dostarczenie większej mocy do urządzenia, skracając czas ładowania.

Ładowarki do Google Pixel w sklepie 4GSM

W ofercie sklepu 4GSM znajdują się ładowarki do Google Pixel o różnej mocy, od 20W do 65W. Wyższa moc pozwala na szybsze ładowanie urządzeń, które to obsługują. Posiada porty USB-C, które są teraz standardem w wielu nowoczesnych urządzeniach. Porty te umożliwiają szybsze przenoszenie danych oraz szybsze ładowanie w porównaniu z tradycyjnymi portami USB. Niektóre ładowarki posiadają więcej niż jeden port, co pozwala na jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które posiadają wiele urządzeń do ładowania.

Wiele produktów w ofercie 4GSM posiada zaawansowane zabezpieczenia, które chronią przed przepięciami, przegrzewaniem, nadmiernym rozładowaniem oraz krótkimi spięciami. Dzięki temu ładowanie jest nie tylko szybkie, ale także bezpieczne dla Twojego urządzenia. Chociaż ładowarki są promowane jako kompatybilne z urządzeniami Google, wiele z nich jest uniwersalnych i może być używane do ładowania różnych marek i modeli smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Zawsze warto jednak sprawdzić specyfikację produktu, aby upewnić się, że jest on kompatybilny z konkretnym modelem urządzenia.

Ładowarki do Google Pixel dostępne w sklepie 4GSM są zazwyczaj kompaktowe, co sprawia, że są łatwe do przenoszenia i przechowywania. Ich design jest często minimalistyczny i nowoczesny, dzięki czemu pasują do większości wnętrz i stylów.

Ładowarki do telefonów Google dostępne w sklepie 4GSM to nowoczesne i wydajne urządzenia, które zapewniają szybkie i bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od potrzeb i budżetu. Jeśli szukasz niezawodnej ładowarki, która sprosta Twoim wymaganiom, sklep 4GSM to idealne miejsce dla Ciebie.

pixel