Wyszukaj po ID produktu

Adaptery do laptopów

( ilość produktów: 46 )

Adaptery do laptopa rozszerzają jego funkcje, umożliwiając podłączenie urządzeń zewnętrznych, monitora, projektora, klawiatury, głośników i innych. Dzięki nim podłączysz sprzęt, nawet jeśli w laptopie nie ma odpowiedniego portu. W naszym sklepie 4GSM występują w formie przejściówek lub hub'ów wyposażonych w wiele portów. Poznaj całą naszą oferta i ciesz się pełną funkcjonalnością Twojego laptopa!

Adaptery do laptopa

Adaptery do laptopa to urządzenia, które umożliwiają połączenie różnych akcesoriów i urządzeń z laptopem w przypadku braku odpowiednich portów lub interfejsów. Są to niewielkie urządzenia, które można podłączyć do portu USB, HDMI, Thunderbolt lub innych dostępnych portów w laptopie.

Adaptery do laptopa mają wiele zastosowań i mogą obsługiwać różne funkcje:

  • Adaptery audio pozwalają podłączyć słuchawki, głośniki lub mikrofony do laptopa, szczególnie w przypadku braku tradycyjnego portu audio jack. Adaptery te często posiadają wbudowane układy redukcji szumów, które poprawiają jakość dźwięku.
  • Adaptery USB umożliwiają podłączenie dodatkowych urządzeń USB, takich jak klawiatura, mysz, drukarka, dysk twardy, czytnik kart, a nawet kontroler do gier. Dzięki adapterom USB można rozszerzyć możliwości laptopa poprzez podłączanie różnych urządzeń zewnętrznych.
  • Adaptery HDMI są używane do podłączania laptopa do zewnętrznego monitora, telewizora lub projektora, umożliwiając wyświetlanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Pozwalają one na przesyłanie sygnału wideo i dźwięku z laptopa na większy ekran.

Adaptery do laptopa mogą również obsługiwać inne funkcje, takie jak przesył danych z dużą prędkością, ładowanie urządzeń, czy obsługę kart sieciowych, czy pamięci. 

Adaptery do laptopa dostępne w sklepie 4gsm.com

Adaptery do laptopa, jakie znajdziesz w sklepie 4gsm.com obejmują: 

  1. Adaptery audio umożliwiające podłączenie słuchawek, głośników, radia samochodowego bez portu audio. 

  2. Adapter do laptopa z wieloma portami, takimi jak USB 3.0 i HDMI, które pozwalają na podłączenie dodatkowych akcesoriów do laptopa. Można z niego skorzystać do wyświetlania obrazu w jakości 4K, transferu danych z prędkością do 5 Gbps oraz podłączenia klawiatury czy myszy. 

  3. Huby do laptopa oferują wiele portów, które pozwalają na podłączenie nawet 5 urządzeń. Są lekkie, wykonane ze stopu aluminium i posiadają kompaktową konstrukcję.

  4. Adaptery USB-C do mini jack 3,5 mm umożliwiają bezproblemową transmisję muzyki z urządzeń ze złączem USB-C na urządzenia ze złączem mini jack 3,5 mm, takie jak słuchawki czy mikrofony. Oferuje wysoką jakość dźwięku i stabilną transmisję.

Wszystkie adaptery do laptopów w naszym sklepie zapewniają wygodę użytkowania, są kompatybilne z różnymi urządzeniami. Zapewnią Ci redukcję szumów, szybki transfer danych czy obsługę różnych rozdzielczości obrazu. Są one praktycznymi rozwiązaniami, które mogą znacznie zwiększyć możliwości i funkcjonalność laptopa.

    pixel